Zatrudniam się jako kierowca lawety

Janusza poznałem jeszcze jak mieszkałem w Piasecznie. To fajny i bardzo zaradny facet, którego bardzo lubię. Mamy stały kontakt i często się spotykamy. Nasze żony również bardzo się polubiły. Janusz niedawno otworzył własną działalność.

Dostaję częste zgłoszenia do pomocy drogowej

auto pomoc warszawaByłem bardzo ciekawy jaka jest jego firma i od razu się z nim umówiłem na piwko, aby pogadać. Janusz chętnie przyjął moje zaproszenie, ponieważ przyznał, że ma do mnie jakiś biznes. Początkowo to myślałem, że chce pożyczyć jakieś pieniądze, ale gdyby tak miało być to zgłosiłby się dużo wcześniej. Janusza od razu zapytałem co to za sprawa, bo ciekawość nie dawała mi spokoju. Janusz powiedział mi, że zdaje sobie sprawę, że mam pracę ale zależy mu, ażebym pracował dla niego. Miałbym być kierowcą lawety i oferować pomoc drogową. Byłem zaskoczony jego propozycją, ale jak przedstawił mi warunki zatrudnienia to wszelkie wątpliwości przestały istnieć. Chciałem jeszcze porozmawiać z żoną na ten temat, dlatego zaprosiłem go z całą rodziną do nas na obiad w niedzielę. Do tego czasu już będzie podjęta ostateczna decyzja. Naturalnie jak Magdzie o wszystkim opowiedziałem, to kazała mi od razu składać wypowiedzenie i dzwonić do Janusza. Zawsze się zgadzamy i wiedziałem, że tym razem będzie tak samo. W niedzielę Janusza poinformowałem o swojej decyzji, która bardzo go ucieszyła. Zwolniłem się z poprzedniego zakładu pracy i podpisałem umowę z nowym pracodawcą. Pracuję u niego już drugi miesiąc i praca ta bardzo mi się podoba.

Dostaję częste zgłoszenia o pomoc drogową i na brak zajęcia nie mam co narzekać. Praca bardzo mi się podoba i cieszę się, że Janusz właśnie mi zaoferował to stanowisko. Dogadujemy się bezproblemowo i nawet dostałem modny telefon służbowy.

Więcej znajdziesz na http://www.auto-abc.pl