Zamówienie gadżetów reklamowych na targi pracy

 

W tym roku zdecydowałem się wziąć udział w targach pracy, ponieważ chciałem pozyskać nowych pracowników do działu telemarketingu. Miałem spore braki w ludziach a takie targi miały dać mi większe możliwości w znalezieniu odpowiednich ludzi do pracy. Do targów musiałem się przygotować.

Rozdawanie gadżetów reklamowych na targach pracy

gadżety reklamoweStanowisko, które wynająłem było dość duże a na tym mi przede wszystkim zależało. Zleciłem wydrukowanie ulotek reklamujących moją firmę, które miały być dostępne dla wszystkich potencjalnych pracowników. Uznałem również, że dobrym pomysłem będą gadżety reklamowe, które zamierzałem wszystkim rozdawać. To miało zachęcić ludzi do podjęcia pracy w mojej firmie. Postawiłem na takie gadżety jak długopisy, smycze reklamowe czy kości pamięci. Wiedziałem też, że power-bank z reklamą mojej firmy będzie świetnym pomysłem i dlatego nawiązałem współpracę z firmą, która zajmowała się takimi gadżetami reklamowymi. Nie wiedziałem dokładnie w jakiej ilości zamówić gadżety, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, żeby zamówić ich po tysiąc sztuk. Na targach miało pojawić się mnóstwo osób i chciałem, żeby do każdego dotarły gadżety reklamujące moją firmę. Dodatkowo wydrukowałem kwestionariusze osobowe dla przyszłych pracowników mojej firmy. Gadżety, które odebrałem dość szybko kazałem sekretarce umieścić w torbach podarunkowych, które rzecz jasna również zawierały reklamę mojej firmy. Tak przygotowany wybrałem się na targi pracy do Bydgoszczy.

Swoją firmę zasiliłem o dwudziestu nowych pracowników, którzy świetnie sobie poradzili na szkoleniu i po trzech dniach rozpoczęli pracę. Od razu oferowałem umowę na czas określony i atrakcyjną prowizję. To była spora zachęta i ludzie się starali, żeby robić wyniki sprzedażowe.