Zamówienie doświadczonego barmana na wesele

Moja córka za miesiąc wychodzi za mąż. Postanowiliśmy z mężem i rodzicami Pana młodego, że cały koszt wesela weźmiemy na siebie. Mamy już zamówioną salę i zespół muzyczny. Młodzi zażyczyli sobie, by na zabawie był barman, który będzie częstował gości alkoholem. Musimy teraz jakoś poszukać tego barmana tak, by była to kompetentna osoba. Potrzebne nam będą również napoje  alkoholowe. 

Zawarcie umowy z barmanem

doświadczony barman na wesele lublinZaczęliśmy wypytywać się naszych znajomych, czy na weselach ich dzieci był barman, godny polecenia. Niestety nikt nie miał takiej osoby na weselu. Musieliśmy zacząć go szukać innymi sposobami. Zajrzeliśmy do Internetu i wpisaliśmy: doświadczony barman na wesele lublin. Ogólnie w Lublinie jest bardzo dużo barmanów, którzy mogliby obsługiwać bar. Napisaliśmy do kilku z nich propozycje, by przyszli na wesele naszych dzieci i stanęli za barem. Okazało się, że tylko dwóch ma wolny termin w tym czasie. Jeden z nich chciał zbyt wysoką zapłatę, więc pozostał nam tylko jeden. Nie mieliśmy innego wyboru i musieliśmy z tym Panem zawrzeć umowę. Napisaliśmy w niej wszystkie warunki, jakie muszą być spełnione przez obie strony. Oczywiście ważnym punktem była zapłata, która jak najbardziej odpowiadała barmanowi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się w miarę szybko znaleźć barmana na wesele córki. Przekazaliśmy tę wiadomość dzieciom, którzy również się bardzo ucieszyli.

Nadszedł dzień ślubu, co za tym idzie również wesela. Wszystko było już dopięte na ostatni guzik. Barman spisywał się świetnie za barem. Serwował przepyszne drinki. Sama wypiłam ich kilka. Państwo młodzi wypili tylko po jednym drinku, ponieważ nie chcieli spożywać alkoholu, podczas wesela. Ogólnie uroczystość i zabawa były na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy wszyscy zadowoleni, że wszystko się udało.