Zalety bram przesuwnych

Zainstalowanie do bramy specjalnego automatu, który pozwala na jej otwieranie i zamykanie bez konieczności wysiadania z auta okazało się jednym z najlepszych pomysłów na jakie wpadliśmy razem z moim tatą. Każdy, kto posiada samochód doskonale wie, jak uciążliwym bywa przymus ciągłego otwierania i zamykania bramy zwłaszcza, gdy goni nas czas.

Automatyczna brama przesuwna 

automatyka do bram przesuwnychKilka miesięcy temu zainstalowaliśmy z tatą nową bramę ze względu na to, że stara już naprawdę ciężko chodziła. Biorąc pod uwagę, że zarówno ja, jak i moi rodzice jeździmy do pracy samochodem otwieranie starej bramy było naprawdę uciążliwe. Tym razem zainwestowaliśmy w bramę przesuwną, ale niestety i ona nie okazała się bez wad. Oczywiście, dzięki szynom brama otwiera się w bok, a nie na oścież dzięki czemu nie trzeba specjalnie wymierzać dokąd dojechać autem, aby było bezpiecznie, ale też przy mocniejszym wietrze brama potrafiła sama się zamykać, co już podczas wyjeżdżania czy wjeżdżania bezpieczne nie było. Z tym problemem pomogła nam się uporać automatyka do bram przesuwnych która niesłychanie ułatwiła nam życie codzienne, a także sprawiła, że codzienne korzystanie z bramy przestało być prawdziwą chwilą niepewności. Dzięki automatyce brama otwiera się przy pomocy specjalnych siłowników, więc nie ma mowy o tym, że w pewnym momencie sama zacznie się zamykać przy na przykład mocnym wietrze.

Niebywałą jej zaletą jest oczywiście również fakt, że bramę otwieramy zdalnie za pomocą pilota i bez konieczności wychodzenia z auta, co jest świetnym i wygodnym, codziennym rozwiązaniem, ale najbardziej odczuwalnym zimą i chłodnymi porankami, kiedy chcemy jak najmniej czasu spędzać na mroźnym dworze. Odkąd mamy bramę otwieraną automatycznie ani razu nie zdarzyło się, aby ta choć odrobinę drgnęła podczas bardzo wietrznych dni.