Zakup ramy do lustra

Mój mąż zakomunikował mi ostatnio, że odkupił od swojego kolegi bardzo stylowe lustro. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam, ponieważ nasze jest już trochę porysowane. Gdy mąż je przywiózł, to byłam troszeczkę zdegustowana. Lustro miało być eleganckie, a okazało się, że to było samo szkło, bez żadnej oprawy. Myślałam, że będzie ono ładnie obramowanie, a się lekko przeliczyłam. Teraz trzeba dokupić ramę. 

Znalezienie taniej ramy do lustra

tania rama do lustraMój mąż też był zdziwiony, że lustro jest bez ramy. Okazało się, że kolega wyjął z niej lustro, ponieważ sama rama była bardzo droga. Nie pozostało nam teraz nic innego, jak jechać do sklepu i kupić jakąś ładną ramę. W sklepie powiedzieliśmy, że interesuje nas tania rama do lustra. Dostaliśmy katalog i mogliśmy wybrać taką, jaka nas najbardziej interesuje. Wśród tych tanich nie było ładnych okazów, ale jedna spodobała mi się bardzo. Była pozłacana, więc kojarzyła mi się z luksusem. Okazało się, że nie pasowała do naszego lustra. Dostaliśmy informację od sprzedawcy, że na spokojnie zamówi taką samą w rozmiarze naszego lustra. Bardzo się ucieszyliśmy i ją zamówiliśmy. Po czterech dniach była już do odbioru. Na żywo wyglądała jeszcze piękniej, niż w katalogu. Nie była droga, więc tym bardziej cieszył nas ten zakup. Zabraliśmy ją do domu i faktycznie okazało się, że pasuje do naszego lustra idealnie. Zawiesiliśmy lustro w przedpokoju.

Lustro wisi u nas już tydzień. Za każdym razem, gdy obok niego przechodzę, to mam ochotę się w nim przejrzeć. Jest bardzo piękne, a to wszystko za sprawą tej ramy. Może lepiej, że kolega męża zdjął tę starą ramę. Była u nas nawet jego żona i stwierdziła, że nasza rama jest o niebo lepsza, od tej co mają w domu. Z tego względu cieszę się teraz jeszcze bardziej. Nie żałujemy, że dokonaliśmy tego zakupu i to jeszcze po niskiej cenie.