Zadbaj o ochronę gigantycznego ekranu iPhone’a

iPhone XS Max to pierwszy model kalifornijskiego producenta, który posiada ekran o przekątnej powyżej sześciu cali. Oprócz gigantycznego rozmiaru charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, dużym zagęszczeniem pikseli na cal (458 PPI) oraz głębokim poziomem czerni czy żywymi kolorami. Czy jest jednak tak samo wytrzymały, jak dobrze i poprawnie wyświetla kolory?

Dodatkowy poziom ochrony dzięki szkłu hartowanemu

szkło hartowane iphone xs maxNa rynku dostępnych jest wiele sposobów, aby uchronić urządzenie przed wypadkami losowymi. Posiadacze iPhonów są w o tyle uprzywilejowanej sytuacji, że z racji na popularność smartfonów z nadgryzionym jabłkiem, ilośc dostępnych rozwiązań często sięga kilku tysięcy. Generalnie, nieistotne jest czy interesuje nas etui, pokrowiec, foli czy szkło, pewne jest, że wybór będzie duży. Jeśli chodzi o ochronę wyświetlacza najlepszym wyborem będzie zastosowanie dodatkowej warstwy szkła. Taki zabieg pozwala na stworzenie dodatkowej warstwy, która w przypadku kontaktu z podłożem czy innym przedmiotem mogącym zarysować lub uszkodzić oryginalny ekran,  ochroni wyświetlacz i przyjmie na siebie obrażenia. Szkło hartowane iPhone XS max to najlepsze dostępne rozwiązanie aby ochronić ten ogromny i niesamowity wyświetlacz. Na rynku dostępnych mamy wiele rodzajów szkła naklejanego na ekran, różniących się od siebie technologią wykonania czy twardością i odpornością na zarysowania. Warto pamiętać, że na ochronie nie należy oszczędzać, także odradzał bym 

Zakup szkła hartowanego to najpopularniejsze i najlepsze rozwiązanie dla ochrony wyświetlaczy. Łatwość montażu i mała inwazyjność powoduje, że szkło możemy zamontować sami, bez potrzeby specjalisty. W razie jakiegokolwiek uszkodzenia, oryginalna warstwa pozostaje nie naruszona a my niewielkim kosztem wymieniamy uszkodzone szkło hartowane na nowe.