Wynająłem tanią bagażówkę

Jakby mnie ktoś jeszcze kilka kat temu zapytał czy rozważam przeprowadzkę to stanowczo bym zaprzeczył. W zeszłym roku jednak wiele się zmieniło w moim życiu i zdecydowałem się przenieść do własnego mieszkania. Rzeczy do przewiezienia miałem jednak sporo.

Wynajęcie bagażówki dobrym pomysłem 

trójmiejska bagażówkaNie zamierzałem wynajmować firmy od przeprowadzek, ponieważ zawsze wszystkim sam się zajmowałem i przy tej sytuacji nie widziałem powodu, ażeby zmieniać swoje zasady. Postanowiłem wynająć jakieś auto do przewiezienia wszystkich rzeczy. Była u nas do wynajęcia dość tania trójmiejska bagażówka, którą facet zgodził się wynająć mi na dwa dni. Wiedziałem, że w ciągu jednego dnia byłem w stanie wszystko załatwić, ale nie chciałem się spieszyć i w dzień wracać. Nigdy nie lubiłem jeździć po nocach. Bagażówka, którą wynająłem była bardzo pojemna, ponieważ bez problemu zapakowałem do niej wszystkie swoje rzeczy. Przy okazji przeprowadziłem selekcję i wyrzuciłem trochę gratów. Mebli nie zabierałem, ponieważ nie należały do mnie a w nowym mieszkaniu chciałem mieć wszystko nowoczesne. Kiedy upchnąłem do bagażówki ostatni karton to ruszyłem. No, nie ukrywam ,że podróż była bardzo komfortowa. Kiedyś jechałem takim samochodem, ale aż tak wygodny to na pewno nie był. Na dodatek wynajęta przeze mnie bagażówka miała automatyczną klimatyzację, podgrzewane i bardzo komfortowe fotele. Takim samochodem to mógłbym się na co dzień poruszać. Szybko dotarłem na miejsce i mogłem rozpakować wszystkie swoje rzeczy.

Wynajęcie tej bagażówki było najlepszym pomysłem. Zaoszczędziłem sporo pieniędzy, za które postanowiłem kupić sobie coś do nowego mieszkania. Auto sprawdziło się doskonale w deszczowej pogodzie i dzięki temu bezpiecznie udało mi się dotrzeć na miejsce.