Wykonanie stu zbiorników na paliwo dla klienta

Zajmowałem się produkcją zbiorników na paliwo. W mojej firmie oferowane były różnego rodzaju zbiorniki, ale największym zainteresowały się te dwupłaszczowe. Miałem wielu stałych klientów, ale też często odzywały się do mnie nowe osoby, który chciały podjąć współpracę.

Duża ilość zamówionych zbiorników na paliwo

zbiorniki na paliwoTaki właśnie klient odezwał się do mnie ostatnio. Od swojego przyjaciela dowiedział się, że może u mnie zamówić najlepszej jakości zbiorniki na paliwo i dlatego zdecydował się odezwać właśnie do mnie. Jego zamówienie mocno mnie zaskoczyło, bo tak duże jeszcze nigdy mi nie wpadło. Klient potrzebował stu sztuk zbiorników na paliwo o takiej samej pojemności. Był gotów za wszystko zapłacić mi z góry, bo tak bardzo mu zależało na realizacji tego zamówienia. Obliczyłem sobie czas pracy na wykonanie takiej ilości zbiorników na paliwo i podałem klientowi ostateczny termin. Bardzo się ucieszył. Wziąłem od niego zaliczkę, bo w przypadku nowych klientów zawsze tak postępowałem a tutaj zamówienie było ogromne. Od razu zaangażowałem swoich pracowników do pracy, bo chciałem jak najszybciej przekazać klientowi zbiorniki. Zamówił dodatkowo transport i po wyprodukowaniu zbiorników musiałem mu je jeszcze dostarczyć. Moi ludzie bardzo ciężko pracowali i dzięki temu zlecenie udało się zrealizować na czas. Klient był zadowolony. Nie pytałem go, po co była mu potrzebna tak duża ilość zbiorników na paliwo, bo to nie była moja sprawa. Swoje wykonałem i nieźle na tym zarobiłem.

Ten sam klient odezwał się do mnie jeszcze wiele razy. Przy okazji też dowiedziałem się, że prowadzi firmę handlową a zbiorniki, które u mnie zamawia, sprzedaje swoim zagranicznym kontrahentom. Miał dość wysokie ceny, ale mimo to na brak zainteresowania nie narzekał.