WYJĄTKOWE OKOLICZNOŚCI”- GDZIE ZORGANIZOWAĆ UROCZYSTOŚĆ ŚLUBU

Do niedawna ślub w plenerze uznawany był tylko w wyjątkowych okolicznościach. Dzięki nim można było odstąpić od reguły, natomiast władze kościoła nie patrzyły na tego typu rozwiązania przychylnie.
ślub w ogrodzieAby jednak taka uroczystość się odbyła należało napisać podanie do biskupa. W podaniu należało umieścić konkretny powód, dla którego wybieramy taką a nie inną opcję i jakie mamy na to racjonalne wytłumaczenie. Na decyzje czekało się długo, nawet czas ten wydłużać się mógł do roku. Najlepiej miały osoby, które w swojej rodzinie miały księdza, lub inną osobę duchowną, czas ten był znacznie krótszy. Jeśli natomiast decyzja zostałaby rozpatrzona negatywnie zawsze przynajmniej wesele możemy zorganizować w plenerze. Nie jest to łatwa sprawa, ale wszystko można zorganizować z odpowiednim wyprzedzeniem. Wynajem namiotów– to pierwsza istotna sprawa, pamiętajmy, że pogoda lubi nam płatać figle i lepiej się zabezpieczyć. Wypożyczalnia namiotów- niejedna firma, która świadczy tego typu usługi. Odpowiedni dobór wielkości, duży wachlarz usług, a także profesjonalny ,, montaż” namiotu będą gwarancją zadowolenia i sukcesu.
Tego typu namioty również nadają się na inne okazje typu zabawy firmowe, wyjazd z przyjaciółmi i zabawa pod chmurką. Pamiętajmy jednak, jeśli decydujemy się na zatrudnienie tego typu wypożyczalni to zawarcie wszystkiego w umowie będzie dla nas zabezpieczeniem. W umowie warto zawrzeć: dokładną datę, miejsce, rodzaj wypożyczanego namiotu oraz usługi dodatkowe, rodzaj rozliczenia.