Wygodne rękawice rowerowe

Jak bardzo przydają się rękawice rowerowe wie chyba każdy rowerzysta który musiał jeździć w złej pogodzie nie mając takowych na sobie. Porządne rękawice nie tylko poprawiają chwyt na kierownicy, ale również działają antypoślizgowo i chronią dłonie przed wiatrem i niską temperaturą, tym bardziej zapobiegając większości problemów na drodze.

Rękawice dla rowerzystów rekreacyjnych

rękawiczki rowerowe giyoZdarza się jednak iż rękawice rowerowe bywają bardzo drogie, czasem wręcz nierozsądnie, choć nie przewyższają jakością tańszych odpowiedników. Rowerzyści wybierają więc częściej rękawice sprawdzone i przetestowane ponad markowymi wariantami. Jednymi z takich sprawdzonych rękawic są rękawiczki rowerowe Giyo, dość tanie i skierowane przede wszystkim dla amatorskich rowerzystów, aczkolwiek nadal bardzo przydatne i wygodne. Rękawice od Giyo są dostępne w kilku różnych wariantach, różniących się grubością, zastosowaniem oraz krojem, aczkolwiek wszystkie mają dobre nakładki antypoślizgowe z tworzywa gumopodobnego, które pozwalają na bardzo pewne trzymanie kierownicy, zmianę biegów czy manewrowanie rowerem, także w deszczu i niesprzyjającej pogodzie. Kilka wariantów tych rękawic ma również nakładki osłaniające kłykcie i czubki palców, przydające się ogromnie podczas jazdy w terenie, gdzie łatwo o upadek czy kolizję.

Wszystkie serie rękawic od Giyo są przystępne cenowo, ogólnodostępne w każdym sklepie rowerowym czy sklepach internetowych dla rowerzystów, i można je dostać w najróżniejszych rozmiarach i kilku różnych krojach, w tym i w serii rękawic bez palców, przede wszystkim przeznaczonych do jazdy w gorące dni. Obecnie są jednymi z najczęściej wybieranych rękawic rowerowych, noszonych przede wszystkim przez rowerzystów amatorskich i rekreacyjnych offroaderów.