Wycieczka szkolna do Kudowy

Moje dziecko od kiedy tylko poszło do gimnazjum ma co jakiś czas wycieczki szkolne. Gdy będzie ciepło ma też pojechać na taką kilkudniową wycieczkę. Podobno mają jechać wszyscy z klasy i ja też nie widzę przeszkód żeby mój syn tam pojechał.

Wycieczka do turystycznej Kudowy

turystyczna KudowaMój syn bardzo lubi wszelkiego rodzaju wycieczki. Ja też się ucieszyłam z tego powodu gdzie oni jadą. A ma być to wycieczka do Kudowy Zdrój właśnie. Uważam, że turystyczna Kudowa jest jednym z takich miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć. Ja też byłam tam po raz pierwszy pewnie w podobnym wieku co syn i pamiętam, że bardzo mi się tam spodobało. Jednak wtedy nie doceniałam jeszcze tak bardzo kontaktu z tak piękną przyrodą. Potem pojechałam do Kudowy kilka lat później i według mnie było tam jeszcze pięknej albo ja to jeszcze bardziej odebrałam. Nawet w podróż poślubną pojechaliśmy z mężem właśnie do Kudowy bo chciałam pojechać tam gdzie jest naprawdę pięknie i gdzie się dobrze odpoczywa. Także teraz wręcz zazdroszczę mojemu synowi tego, że pojedzie właśnie tam. Cieszę się, że zobaczy te pięknie krajobrazy. Chociaż myślę, że będzie musiał tam wrócić jeszcze żeby to wszystko docenić co tam się znajduje.Podczas tej wycieczki mają spać w bardzo dobrym ośrodku. Zresztą w Kudowie ogólnie noclegi są na wysokim poziomie i nie spotkałam się z tym, żeby nie były dobre. Także pewnie nawet obojętnie gdzie by mieli zakwaterowanie to byłoby dobrze.

Syn także przeżywa ten wyjazd. Bo będzie to taki pierwszy wyjazd z nową klasą. Ma tu już kilka przyjaciół i cieszą się bardzo z tego powodu, że jadą na wycieczkę z noclegiem. Myślę, że nie zamierzają tam spać zresztą. Ja gdy byłam w jego wieku to też raczej nie spałam podczas takich wyjazdów bo było to zbyt duże przeżycie.