Wybór sukienki na wesele

Za dwa tygodnie wybieramy się na wesele mojej kuzynki. Zaproszenie dostaliśmy jakieś cztery miesiące temu, ale do tej pory nie wybrałam żadnej kreacji. Powodem jest moja ciąża, która sprawia, że nie mogę inwestować wcześniej w rzeczy tylko czekać i kupować z dnia na dzień, ponieważ z każdym tygodniem mój brzuch jest co raz większy. 

Elegancka sukienka ciążowa

stylowa sukienka ciążowaW związku ze zbliżającą się datą wydarzenia postanowiłam osobiście wybrać się na zakupy. Nie chce kupować w internecie, ponieważ mój brzuch jest dość duży i obawiam się, że jak zamówię i nie będzie pasować to nic później nie znajdę. Wybrałam się więc do sklepu, który ma typowo ciążowe ubrania. Już na wejściu w oko mi wpadła stylowa sukienka ciążowa w kolorze zieleni. Nie da się ukryć, że jest to mój ulubiony kolor i bardzo dobrze się w nim czuje. A wiadomo, że w ciąży jest to bardzo ważne, żeby się dobrze czuć w swoim nowy ciele. Na szczęście Pani ekspedienta znalazła mój rozmiar, dzięki czemu mogłam od razu udać się do przebieralni w celu zmierzenia, czy sukienka będzie dobrze na mnie leżeć. Nie da się ukryć, że pasuje jak ulał. Na brzuszku pozostaje jeszcze trochę luzu na wypadek, gdyby przez te pozostałe półtora tygodnia postanowił on zwiększyć swoje wymiary. Kolor jest idealny, więc stylowa sukienka ciążowa została zapakowana i może wrócić ze mną do domu i czekać na aż nadejdzie dzień ślubu i wesela. A ja mam jeszcze czas, żeby dobrać do tego jakieś wygodne i pasujące buty. 

Zakupy się udały. Wszystko poszło sprawni. Bardzo się ich obawiałam, ponieważ czuję się ciężko i co raz ciężej mi się chodzi. Na szczęście wszystko przebiegło bez większych problemów. W domu czeka na mnie piękna sukienka oraz pasujące do niej wygodne buty. Jestem, więc gotowa na wesele kuzynki.