Współpraca ze studiem z Poznania

Niedawno rozpoczęłam własną działalność gospodarczą. Zajmuję się usługami ogrodniczymi. Robię wszystko, począwszy od projektowania ogrodów, przez ich zakładanie, kończąc na pielęgnacji. Mogę zajmować się ogrodem dowolnej wielkości, jak również jedynie kosić trawniki.

Studio graficzne i przygotowanie ulotek

studio graficzne poznańZanim jednak zaczęłam to przygotowałam sobie plan działania. Jednym z podpunktów było przygotowanie materiałów reklamowych dla firmy. Chciałam mieć estetyczne ulotki jakie mogę zostawić w okolicznych sklepach albo wrzucać do skrzynek. A także eleganckie wizytówki, jakie będą dawać klientom. Następna kwestia to była strona internetowa. Firma musi mieć logo, czytelną witrynę internetową, przydadzą się też jakieś grafiki. Dlatego wiedziałam, że koniecznie muszę odwiedzić studio graficzne poznań. Sama miałam co prawda zmysł estetyczny, niezbędny do projektowania ogrodów, ale jednak nie byłam dobra z rysowania. Rysunek techniczny jakoś ogarnęłam, ale jakieś rysowanie kwiatów, projektowanie logo to zdecydowanie nie dla mnie. Dobrze że udałam się do studia w Poznaniu, bo wiele rzeczy załatwiłam od ręki. Okazało się, że akurat jeden klient zrezygnował z przyjścia, więc mogłam wskoczyć na jego miejsce. Powiedziałam wszystko na temat swojej firmy, profilu działalności. Chciał też wiedzieć jakie lubię kolory i czy wolę raczej styl klasyczny czy cos bardziej nowoczesnego. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy i szybko nam szła współpraca. Dało się wszystko ugadać.

Grafik zapisał sobie nasze ustalenia, jak również liczby materiałów do wydruku. Powiedział że niedługo podeśle mi wstępne projekty całości. Po zaakceptowaniu zleci wydruki wizytówek oraz ulotek. Cała usługa była tania, spodziewałam się raczej kilkuset złotych, a wyszło dużo mniej.