Wróżenie na balu

Jakiś czas temu byłam na balu charytatywnym. W sumie to nie za bardzo przepadam za tym żeby uczestniczyć w tego typu imprezach. Jednak cel tej imprezy był szczytny dlatego też zdecydowałam się tam pójść. Na tym balu było przygotowanych naprawdę wiele atrakcji.

Wróżka na balu

wróżka warszawaJedna z nich cieszyła się naprawdę bardzo dużym powodzeniem. Była to po prostu pewna wróżka z Warszawy, która za drobną opłatą wróżyła z kart. Każdy uczestnik tego balu chciał żeby ta wróżka mu powróżyła. Ja także ustawiłam się w kolejce na to wróżenie. No skoro wszyscy tam szli to dlaczego i ja miałabym nie spróbować. zresztą opłata za to wróżenie także była przekazana na cele charytatywne. Wszyscy byli bardzo podekscytowani stojąc w kolejce do tej wróżki. Koleżanka powiedziała mi, że jest to naprawdę znana i dobra wróżka z Warszawy. Jest to moja pierwsza taka wizyta także dobrze, że trafiłam na prawdziwą specjalistkę. Wróżka powiedziała mi naprawdę sporo informacji o mnie a także wiele dobrych rzeczy dotyczących mojej przyszłości. Mam nadzieję, że to wszystko się spełni i wszystko ułoży mi się w przyszłości tak cudowanie jak to przepowiedziała mi wróżka. Powiedziała także, że w najbliższym czasie mogę mieć skłonności do przeziębień i żebym w związku z tym uważała. Ta informacja o przeziębieniach okazała się bardzo trafiona. Już w następnym tygodniu musiałam zostać w domu i iść do lekarza po zwolnienie w związku z przeziębieniem.

Muszę się jednak cieplej ubierać. Wróżka powiedziała, że muszę koniecznie na to uważać. Bo jestem teraz osłabiona. I jak widać miała rację. Teraz czekam na to kiedy spełnią się te wszystkie dobre wróżby. Jednak była to wróżba na cały rok i możliwe, że będę musiała jeszcze trochę na spełnienie tych przepowiedni poczekać niestety.

Sprawdź http://norman-astrolog.pl ofertę