Wiszący fotel na lato

Niema nic przyjemniejszego, niż posiedzieć przy ładnej pogodzie na balkonie lub w ogrodzie. Odpowiednio dobrany do tego mebel, jest w stanie dostarczyć nam tak dużo przyjemności, że nie będziemy chcieli już nigdy z niego wstać. Taka przyjemność po prostu nam się należy. 

Pobujaj się w fotelu na wietrze

fotel wiszący kokonDo najprzyjemniejszych mebli z tego rodzaju, należy fotel wiszący kokon. Obezwładni nas rozkoszą komfortu. Nawet jeśli postawiliśmy go tylko na balkonie. Zasiadając w nim poczujemy się, jakbyśmy byli właścicielami ogrodów Wersalu, tylko bez turystów. Całość doznań może być tak intensywna, że bujanie się w kokonie jest niezalecane kobietom w ciąży oraz ludziom z rozrusznikiem serca. To oczywiście jest żart, bujanie się w fotelu kokon jest polecane każdemu, bez względu na wiek. Fotel kokon składa się z metalowego ramienia. Do ramienia z jednej strony przytwierdzona jest ciężka podstawka, z drugiej krętlik z karabińczykiem. Do karabińczyka podpięty jest fotel. Z wyglądu przypominający kokon, stąd jego nazwa. Sam fotel, wyłożony jest miękkimi poduszkami poprawiającymi nasz komfort sensoryczny. Mamy do dyspozycji różne wielkości kokonów. Są jedno, dwu i trzyosobowe. Można w nich siedzieć tak długo jak się ma na to ochotę, bryza przyjemnie muska nas po twarzy, a my cieszymy się życiem. Nie dajcie odebrać sobie tej przyjemności. Chcielibyście mieć taki fotel?

Pomyślcie, że z każdą minutą kiedy nie macie tego cudownego mebla. Ucieka wam kawałek ciepłego lata. Każda chwila, której nie spędzicie w kokonie zostaje stracona bezpowrotnie. Już nigdy nie wróci. Czy lepiej tą chwile spędzić w biurze na regulowanym fotelu na kółkach, albo na kanapie przed telewizorem. Zdecydowanie nie. To jest wasz czas, wasz przyjemność, cieszcie się nią.