Wielka promocja – Obudowy kominkowe

Szanowni Państwo. Dwudziestego maja dwa tysiące czternastego roku odbędzie się wielka wyprzedaż obudów kominkowych. Będzie miała ona miejsce w hali sklepu „Domowe ognisko”. W ofercie sklepu znajduje się szeroką gamą wkładów i obudów kominkowych. Szczególnie polecamy kominki: z piaskowca w formie łupanki oraz z marmuru naturalnego.

Kominki z marmuru mogą być wykonane w formie łupanki, patinato, portali marmurowych lub polerowane. Na wystawie znajdą Państwo również tak zwane prefabrykowane obudowy kominkowe, które przeznaczone są do samodzielnego montażu. Tego typu obudowy dostosowane są do żeliwnych wkładów kominkowych typu: Belefonte, Laudel, Chemines Diffusion, Franco Belge. Nasz sklep jako jedyny w Polsce oferuje dwie wersje obudów kominkowych: prostą i narożna. Ponadto na naszej wyprzedaży znajdą Państwo następujące rodzaje obudów: standardową oraz obudowy przeznaczone do wkładów typu pryzmatycznego, panoramicznego lub z podnoszonymi drzwiczkami. Niektóre z naszych obudów kominków mogą być wyposażone w dodatkową belkę dębową lub przystawkę dolną. Obudowa może być dostosowana do sposobu otwierania szyby bocznej. Na wyprzedaży będą mogli Państwo zasięgnąć rady naszych ekspertów i zamówić kominek według własnego projektu.

Przy projektowaniu wykorzystujemy specjalny program komputerowy, który pozwala szybko dopasować Państwa projekt do dowolnego wkładu żeliwnego lub stworzyć fantastyczny kominek z otwartym paleniskiem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofert sklepu „Domowe ognisko”.