Wesele z piaskiem w tle

Sala weselna to nie jedyne miejsce, gdzie bawią się goście. Dzisiaj państwo młodzi patrzą na atrakcje, którymi nie są tylko tańce oraz picie alkoholu. Co możemy zrobić? Wybierając takie miejsce jak Kaszuby, możemy skorzystać z rozwiązań, których nie ma w żadnym innym miejscu.

weselePopatrzmy zatem na miejsce, które wybiera każdy, kto nad morzem się zjawi – piasek. Piasek jakiego nie ma w żadnym innym miejscu, który w lato miło pieści stopy, który daje nam wiele możliwości zabawy z zaproszonymi gośćmi. Piasek możemy bardzo szybko i łatwo wykorzystać.
Zobaczmy co robią w innych państwach, w miejscowościach nadmorskich. Przede wszystkim piasek jest tutaj atrakcją! Zatrudniamy fachowców, artystów i za moment mamy piękne zamki z piasku, a nawet figury państwa młodych! Podobnie jak możemy skorzystać z wygodnych leżaków oraz atrakcji typowych dla tego właśnie miejsca. Opalanie i zabawa w strojach plażowo-eleganckich? Dlaczego dnie! Nie zapomnijmy tylko uprzedzić gości o takiej sytuacji – nie jest łatwo bawić się w ciężkiej sukni.
Takie przyjęcia coraz bardziej sprzyjają dobrej atmosferze, a w dodatku wcale nie są tak kosztowne, jak mogłoby się wydawać. Trójmiasto ma bardzo wiele takich miejsc w których możemy się pobawić ze swoimi zaproszonymi gośćmi. Rezerwacje miejsc muszą być jednak dość wczesne, jeśli zależy nam na konkretnym miejscu nad morzem.

Pomyślmy również nad dmuchanymi atrakcjami, zwłaszcza jeśli wśród gości będzie dużo dzieci. Ślub latem to idealny czas aby skorzystać z morza i jego ciepłych atrakcji. Bar z drinkami, piaskowe zamki, konkursy, głośna muzyka, bikini, a na samym środku zwiewna biała suknia wirująca pośród muszelek i elegancko-plażowych gości. Coś, czego nie ma na każdym ślubie.