Warunki laserowego grawerowania plexi

 

Rzadko zdarza się, by ktoś podchodził do ustalania warunków tak poważnie jak firma, z którą ostatnio miałem do czynienia. Widać było od samego początku, że mam do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami, ale nie spodziewałem się, że będzie to stało na tak wysokim poziomie.

Laserowym grawerowaniem plexi firma zajmowała się nie od wczoraj

grawerowanie plexiZwykle ustalanie warunków umów i projektów trwało u mnie bardzo krótko i wymagało późniejszych korekt, poprawek i setek telefonów. Jestem jednak na tyle zakręcony, że kompletnie nie pamiętam o tym, by przypilnować wszystkiego i omówić każdą ważną kwestię. Już miałem wychodzić ze spotkania z kontrahentem gdy ten poprosił, bym został jeszcze na chwilę. Chodziło tylko i wyłącznie o solidne grawerowanie plexi laserem, więc w teorii nie była to kwestia życia i śmierci. Mój partner biznesowy chciał jednak znać każdy szczegół mojego projektu, nim zabierze się do pracy. Gdy ustaliliśmy, w jaki dokładnie sposób co ma być wygrawerowane zapytał, na kiedy potrzebuję całego tego produktu. Dopiero wówczas uświadomiłem sobie, że przecież potrzebuję ich do końca tygodnia, a nie wspomniałem o tym ani razu. Podziękowałem mu za zadanie tego pytania i powiedziałem, że najlepiej by było, by zostało to wygrawerowane w przeciągu pięciu dni. Myślałem, że mój rozmówca nie będzie zadowolony z tak krótkiego terminu, ale nie stanowiło to dla niego żadnego problemu. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie – stwierdziłem, że odtąd grawerowaniem plexi dla mojej firmy będzie się zajmował tylko on.

Dostarczony produkt nie tylko przyszedł do nas w terminie, ale też dodatkowo spełniał wszystkie moje oczekiwania. Zawdzięczałem to temu, że mój kontrahent poświęcił czas na poznanie wszystkich moich wymagań. To było bardzo profesjonalne z jego strony.