W jakim kantorze najlepiej wymienić walutę?

Razem z narzeczoną kilka lat mieszkaliśmy i pracowaliśmy za granicą, ponieważ chcieliśmy odłożyć odpowiednią ilość gotówki, która była nam potrzebna zakupu własnego mieszkania. Teraz wróciliśmy już do naszego kraju, ale wciąż nie wymieniliśmy jeszcze waluty. Chcieliśmy to zrobić w jak najkorzystniej, ponieważ nie ukrywamy, była to dosyć znaczna kwota.

Gdzie w Warszawie wymienię walutę?

polecany kantor walutowy z WarszawyPorównywaliśmy kursy walut w wielu kantorach, ale nie mogliśmy zdecydować się na żaden konkretny. W końcu zdecydowaliśmy się zapytać naszych znajomych, czy polecają jakieś konkretne miejsce. Wiedzieliśmy, że oni dosyć często wyjeżdżają na wakacje za granicę i wymieniają walutę, dlatego mieliśmy nadzieję, że polecą nam jakieś konkretne miejsce. I faktycznie, dowiedzieliśmy się od nich, gdzie znajduje się polecany kantor walutowy z Warszawy. Podobno mają tam świetne kursy wymiany, a co najważniejsze ceny można negocjować. Zdecydowaliśmy się tam pojechać. Wcześniej zadzwoniliśmy tam tylko, żeby dowiedzieć się czy będzie problemów z tym, żeby wymienić tak dużą kwotę pieniędzy jednocześnie. Kantor był świetnie przygotowany na taką sytuację, dlatego nie było z tym problemów. Udało nam się wynegocjować bardzo dobry kurs wymiany, przez co byliśmy bardzo zadowoleni. Ważne było dla nas również to, że na miejscu był bezpłatny i monitorowany parking dla klientów.

Prosto z kantora pojechaliśmy do banku, żeby wpłacić pieniądze, które wymieniliśmy w kantorze. Mój narzeczony zwrócił również uwagę na to, że obsługa tego miejsca zachowała się bardzo profesjonalnie ponieważ kilkukrotnie przeliczona pieniądze, które wymienialiśmy. Sam kantor znajdował się blisko centrum Warszawy, dlatego nie mieliśmy najmniejszych problemów z tym, żeby do niego dojechać i trafić.