Trwałe automatyczne słupki parkingowe

Coraz częściej w miejskiej przestrzeni publicznej brakuje miejsc postojowych. Na osiedlach prywatnych, mieszkańcy starają się zabezpieczyć wolne przestrzenie dla własnych aut. Nie wszystkie pojazdy zmieszczą się na podziemnych parkingach. Dlatego warto zainwestować w automatyczne, wysuwane słupki. Pomagają stworzyć barierę dla obcych aut.

Prywatne parkingi osiedlowe z automatycznymi słupkami

automatyczne słupki parkingoweOsiedla deweloperskie zlokalizowane w centrum dużych miast mają spore problemy ze zorganizowaniem odpowiedniej liczby miejsc postojowych dla swoich mieszkańców. Odpowiedzią na to wciąż rosnące zapotrzebowanie na miejsca postojowe są automatyczne słupki parkingowe. Można je w łatwy sposób zamontować. Stanowią bardzo skuteczną barierę przed wjazdem na teren prywatnej posesji, obcych aut. To dobry sposób na zorganizowanie ruchu na prywatnych osiedlach deweloperskich. Tego typu słupki wysuwane są automatycznie, sterowane pilotem lub specjalnym systemem. Montowanie tego typu systemów jest coraz popularniejsze właśnie na dużych, miejskich osiedlach. Deweloper ma w planach budowy zazwyczaj ograniczoną liczbę miejsc. Wystarczy ich dla pojedynczych aut. Jednak wielu użytkowników osiedli posiada więcej aut. Dotyczy to także firm, które korzystają z większej floty samochodów. Dlatego automatyczne słupki cieszą się dużym zainteresowaniem. Zajmują mniej miejsca niż szlabany i są równie proste w obsłudze. 

Ograniczona liczba miejsc parkingowych w dużych miastach sprawia, że mieszkańcy i właściciele terenów osiedlowych, szukają alternatywnych rozwiązań. Systemy parkingowe oparte na wysuwanych, automatycznych słupkach pomagają ograniczyć dostęp aut z zewnątrz na tereny prywatne i strzeżone. Słupki mają zastosowanie na osiedlach mieszkalnych i przy biurach oraz firmach.