Świadczenie usług BHP dla firm z Warszawy

 

Nie zawsze pomysł na biznes przychodzi sam i bez wysiłku. Czasem nim uda nam się wpaść na to, czym chcielibyśmy się zajmować, może minąć bardzo wiele czasu. Tak było w moim przypadku, ale dzięki temu udało mi się wybrać sobie coś, co naprawdę mi się podoba.

Zajmuję się usługami BHP dla różnych warszawskich firm

usługi BHP dla firm w WarszawieNie o zawsze było to moje marzenie. Najpierw chciałem mieć własny sklep, ale nie do końca wiedziałem, czym chciałbym handlować. Myślałem również o pośrednictwie, ale w tym przypadku kompletnie nie miałem o tym pojęcia. Postanowiłem zamiast tego zastanowić się nad tym, na czym tak naprawdę się znam. Uznałem, że najlepsze będzie zajęcie się usługami BHP, którymi zajmowałem się do tej pory pracując na etacie. Przez tyle lat nabrałem tyle wiedzy i doświadczenia na ten temat, że spokojnie mógłbym uchodzić za eksperta z tej dziedziny. Otworzyłem więc swój własny punkt świadczący usługi BHP dla firm w Warszawie, co spotkało się z pozytywnym odbiorem. Myślałem, że początkowo nie będę miał w ogóle zleceń i będę żył z oszczędności, nim wyrobię sobie markę. Okazało się być zupełnie inaczej – pierwszego miesiąca nie było fajerwerków, ale prawie starczyło bym utrzymał się bez brania pieniędzy z oszczędności. Drugi miesiąc był już fantastyczny – zarobki były znacznie wyższe, niż myślałem, że będą. Ludzie byli naprawdę zainteresowani usługami świadczonymi przez moją firmę – praktycznie nie zdarzał mi się dzień roboczy, w którym nie wykonywałbym jakiegoś zlecenia. Wszystko szło idealnie – w tym tempie mogłem zacząć już myśleć o otwarciu filii w innym mieście.

Do dziś pracuję w swojej własnej firmie i jestem z tego tytułu bardzo szczęśliwy. Jest to coś wspaniałego – sam jestem sobie szefem, sam ustalam sobie grafik i decyduję o tym, ile będę pracować. Do tego wszystkie wypracowane zyski idą tylko i wyłącznie do mojej kieszeni.