Stłuczone okno z pcv

Wróciłam dzisiaj z pracy i gdy wjeżdżałam do domu, to zobaczyłam, że okno w salonie jest potłuczone. Wystraszyłam się, że w środku jest jakiś złodziej. Zadzwoniłam po męża. Szybko przyjechał do domu i razem weszliśmy do domu. Okazało się, że żadnego złodzieja tam nie było. Mój młodszy syn, przyznał, że gdy grał z kolegami w piłkę, to niechcący trafili w okno i w ten sposób je zbili. 

Nowe okno pcv

okna pcv wejherowoNie byłam zła na syna, ponieważ to przez przypadek zbili szybę, ale wiedziałam, że czym prędzej trzeba zakupić nowe okno. Zaczęłam szukać dobrej firmy, sprzedającej okna. Wpisałam w wyszukiwarkę: okna pcv wejherowo i udało mi się znaleźć taką firmę w naszym mieście. Pojechałam tam z mężem i zaczęliśmy oglądać okna. Sprzedawca powiedział nam, że potrzebne są wymiary okna, bo bez tego nie da się dopasować idealnego. Przyjechał więc do nas do domu fachowiec i wymierzył okno. Na podstawie wymiarów mogliśmy sobie wybrać okno. Zakupiliśmy mniej więcej takie samo, jakie było wcześniej wstawione. Nie było ono drogie, ale za to było wysokiej jakości, co bardzo nas ucieszyło. Pracownik tej firmy przyjechał do nas i wstawił nam nowe okno. Teraz musimy uczulić syna, by ostrożnie się bawił, ponieważ nie stać nas na ciągłe wymieniane okien. Syn obiecał się dostosować do naszej prośby. Nowe okno jest nawet lepsze, niż te stare. Syn przeprosił nas za wybicie szyby.

Na początku byliśmy trochę źli na syna, ale z biegiem czasu nam przeszło. Całe szczęście, że udało nam się bardzo szybko wymienić okno. Mamy nadzieję, że nasz syn już nigdy więcej niczego nie zbije. Syn z kolegami nawet chciał oddać kieszonkowe, ale stwierdziliśmy, że nie jest to nam potrzebne. Teraz możemy odetchnąć z ulgą, że mamy nowe okno. Stare okno zostało zabrane przez firmę sprzedającą okna.