Skuteczny masaż dla rozluźnienia

 

Seans lub terapia BARS ma pozytywne działanie na organizm. Jest to terapia manualna, która uwalnia od traum i nagromadzonych przekonań oraz otwiera nowe możliwości. Niektórzy uważają, że dosłownie odmienia życie. Każdy gromadzi w głowie wzorce, myśli i przekonania na temat siebie i świata. Często negatywne i dlatego należy się ich pozbyć.

Metoda radzenia sobie w życiu

masaż barsJeśli nasze myśli i idee są pozytywne, wspierają nas, dodają wiary w siebie tzn., że wszystko w porządku bo tak powinno być. Niestety, często są to przekonania i postawy negatywne. Takie, które podcinają nam skrzydła, spychają nas w przepaść bez wyjścia. Na szczęście istnieje masaż bars, który pomaga pozbyć się negatywnych przekonań i emocji. Sesja Bars jest bardzo delikatnym masażem i kompletnie nieinwazyjnym. Efektem terapii jest uwolnienie nagromadzonej energii, szczególnie tej negatywnej, dołującej nas. Powrót do uwolnienia się o takich emocji wywołuje poczucie spokoju, otwierania się nowych niezmierzonych i nieograniczonych możliwości. Zabieg lub masaż jest niezwykle przyjemny i głęboko relaksujący, a przede wszystkim trwały. Oprócz poprawy samopoczucia terapia działa także na zmniejszaniu negatywnych skutków i przebiegów chorób takich jak bezsenność, autyzm , ADHD, stres, zaburzenia emocjonalne i psychiczne.

Odpowiedni masaż przyniesie nie tylko ulgę oraz komfort zmęczonym mięśniową. Odpowiedni masaż dostarczy relaks oraz przywróci organizmowi prawidłowe funkcjonowanie. Terapia Bars jest coraz bardziej powszechna i znana. Każdy kto chce pozbyć się negatywnych myśli, emocji oraz przekonań powinien właśnie z niej skorzystać. Jest to całkowicie bezpieczny i bezbolesny masaż, który niemal natychmiastowo przynosi ulgę zarówno psychiczną jak i fizyczną. Warto go wykonać.

Więcej na https://normobaria-poznan.pl/