Skorzystałam z doradztwa prawnego

Mój syn od dłuższego czasu miał problemy z prawem. Przestał chodzić do szkoły, wagarował, a w dodatku miał sprawę o pobicie. Nie wiedziałam już co mogłabym zrobić, ponieważ w ogóle nie miałam na niego wpływu. Jednocześnie, bardzo się o niego bałam i miałam nadzieję, że w tym szale w którym ostatnio był nie zrobi sobie jakiejś krzywdy. Bałam się szczególnie tej sprawy o pobicie.

Udałam się do dobrego doradcy prawnego

doradztwo prawne - gdyniaChciałam mu jakoś pomóc w tym zakresie, jednak zupełnie nie znałam się na sprawie i nie wiedziałam, co mu grozi, ani co może czekać go w sądzie. Uznałam więc, że lepiej będzie udać się do prawnika, który sam mu to wszystko wytłumaczy. Syn nawet zgodził się ze mną pójść do takiej osoby. Najpierw jednak musiałam znaleźć jakieś renomowanego prawnika. Było mi potrzebne doradztwo prawne – Gdynia to całe szczęście duża miejscowość, dlatego odpowiednie kancelarie prawnicze znajdowały się tutaj niemal na każdym kroku. Po przeanalizowaniu różnych opcji, udało mi się znaleźć bardzo dobrego i przede wszystkim taniego doradcę prawnego, który specjalizował się w sprawach karnych. Umówiłam się na spotkanie w jego kancelarii prawnej, która znajdowała się niemal w samym centrum Gdyni, blisko mojego miejsca zamieszkania. W umówionym dniu, udaliśmy się tam z synem. Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja.

Przede wszystkim dlatego, że doradca prawny przeanalizował sprawę syna indywidualnie i powiedział nam, jakie może ponieść konsekwencje prawne swoich czynów. Dowiedzieliśmy się także, jaką linię obrony możemy przyjąć. Prawnik zdecydował się poprowadzić sprawę syna, co było dla nas bardzo istotne. Już wkrótce przekonaliśmy się, że dzięki temu cały przebieg rozprawy był sprawniejszy, a syn czuł się pewniej z taką obroną.