Przewóz osób Polska Anglia – wymarzona praca

Zastanawiałem się jakiś czas temu, w jaki sposób mógłbym zarobić pieniądze, a jednocześnie robić to co lubię. Wiadomo w końcu, że człowiek, który robi to co lubi żyje po prostu lepiej. Po pierwsze nie męczy się w pracy a po drugie czas upływa mu szybciej, dlatego warto zastanowić się nad czymś takim, nad taką formą samozatrudnienia.

Przewóz osób Polska Anglia – lubię tę pracę

przewóz osób polska angliaWięc co lubię od zawsze? Ano odkąd pamiętam, to zawsze lubiłem jeździć samochodem. Dawniej jako pasażer, później jako kierowca. Nie było nic lepszego niż przemierzanie kolejnych kilometrów samochodem. Wpadłem więc na pomysł, że wykorzystam swoje kombi jako alternatywa dla tych, dla których busy do Anglii są za duże, bądź przesyłki do Anglii będą wymagały mniej miejsca. Jak pomyślałem tak zrobiłem i zacząłem się reklamować w mediach społecznościowych, gazetach itd. Pierwszy klient na moje usługi trafił się jakieś dwa tygodnie po zamieszczeniu ogłoszeń. Z racji, że byłem niedoświadczonym kierowcą w długich trasach, oraz nie miałem jako takiej renomy policzyłem sobie tylko benzynę, amortyzację samochodu oraz tylko małą prowizję dla mnie. Jak już byłem w Anglii to rozgłosiłem się jako przewóz osób Anglia Polska, bo jak wiadomo, część ludzi wraca. Spędziłem tam trzy dni zanim kogoś znalazłem. Teraz policzyłem już ciut więcej.

W końcu wiedziałem już co i jak. Informacje te rozniosły się pocztą pantoflową dość szybko, że dojazd dobry, spod samego domu, ceny niezłe no i podróż dużo szybsza niż autobusem. Dzisiaj mam jeszcze jednego pracownika, i ciągle świadczymy usługi transportowe, ale za to doszło jeszcze kilka innych państw.