Przeprowadzamy się prywatnie w Warszawie

Ostatnimi czasy w naszym życiu wydarzyła się ogromna rewolucja. Mianowice mój mąż dostał bardzo duży awans w swojej pracy, co nas bardzo ucieszyło. Było to wysokie stanowisko w bardzo dobrze prosperującej firmie. Niestety był jeden tego minus – wiązało się to z przeprowadzką do całkiem innego miasta.

Poszukiwaliśmy firmy przeprowadzkowej prywatnie w Warszawie

przeprowadzki prywatne WarszawaNowy miastem miała być Warszawa. Wprawdzie nie mieszkamy daleko, jednakże jest tutaj trochę kilometrów, dlatego też całkowicie nie opłacało nam się codziennie dojeżdżać. A w sumie to samemu mężowie, ponieważ ja pracuję na miejscu. Generalnie mam ten komfort, że moja praca może się przenieść razem ze mną w nowe miejsce, ponieważ prowadzę własną działalność gospodarczą. Trzeba tylko wykonać przeprowadzkę, ale skoro i tak musimy to zrobić z naszymi rzeczami, dodatkowo sprzęt nie będzie na pewno stanowić dużego problemu w trakcie tego procesu. Całe nasze życie mieszkaliśmy w jednym miejscu udało nam się tutaj nagromadzić trochę rzeczy, będzie co przewozić. Pomyśleliśmy od razu, że nie da rady i tak zrobić tego samochodem osobowym i trzeba będzie zatrudnić do tego celu specjalną firmę, która kompleksowo zajmie się naszą przeprowadzką od deski do deski. Na samym początku miałam nadzieję, iż uda mi się znaleźć kogoś zaufanego, w końcu powierzymy takim osobom wszystkie nasze rzeczy, w tym celu pytałam znajomych – nikt nie pomógł niestety. Dlatego, też wpisałam w wyszukiwarkę hasło – przeprowadzki prywatne Warszawa. Tym sposobem znalazłam odpowiednią firmę.

Panowie zajęli się zabezpieczaniem naszych rzeczy na czas transportu, co wydało mi się bardzo profesjonalne, dodatkowo sam załadunek szedł im bardzo szybko i sprawnie. Transport był dobry i w bardzo atrakcyjnej cenie, co mnie pozytywnie zaskoczyło.