Przenośne maszty aluminiowe

W obecnych czasach duże znaczenie dla różnego rodzaju konstrukcji ma lekkość przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości. Często zachodzi potrzeba montażu pewnych urządzeń jak np. antena lub odbiornik na określonej wysokości.

masztW takim wypadku idealnym rozwiązaniem są maszty aluminiowe. Te elementy architektury mają praktyczne zastosowanie w wielu dziedzinach. Wyniesienie anteny odbiorczej na znaczną wysokość pozwoli na uzyskanie lepszej jakości odbioru. Nierzadko tego typy konstrukcje mają swoje zastosowanie w reklamie.

Maszty przenośne idealnie nadają się do montażu przeróżnych rodzajów flag. Tego typu maszty możemy umieścić np. na imprezach plenerowych, przed siedzibą firmy, a nawet wewnątrz budynków. Kolejną praktyczną cechą tego produktu jest łatwość transportu. Maszt przenośny można złożyć tak, aby łatwo zmieścił się w aucie. Złożenie go jest banalnie proste i może to wykonać każdy z bardzo małym nakładem sił. Zastosowanie aluminium, jako materiału, z którego wykonywane są maszty, powoduje, że są one bardzo lekkie a jednocześnie solidne. Aluminium jest również bardzo odporne na warunki atmosferyczne typu deszcz, czy upał. Maszty, to doskonała reklama zarówno na imprezy plenerowe lub targi jak i dni otwarte.

Odpowiedni dobór wysokości konstrukcji powoduje, że flaga jest dobrze widoczna nawet z daleka. Podsumowując łatwość montażu, lekkość, wytrzymałość i odporność czynią przenośne aluminiowe maszty doskonałą formą reklamy, która perfekcyjnie sprawdza się podczas wielu wydarzeń.

Źródła: http://www.masztyprzenosne.pl

.