Przeglądamy zestawy porcelany Lubiana

Lubiana kojarzy się przede wszystkim z porcelaną stołową, która kupowana jest najczęściej. Pierwsze wyroby powstały około pół wieku temu i do dziś dominują na naszych stołach, wzbudzając zainteresowanie zapraszanych na obiad gości. Kolekcji jest wiele, więc zarówno miłośnicy klasyki, jak i stylu awangardowego znajdą coś do swojego domu.

Lubiana to przede wszystkim porcelanowe zastawy obiadowe

porcelana - LubianaWytwórnia porcelany w Lubianie ma krótszą historię niż ta z Chodzieży, czy Ćmielowa. Jest ona jednak bardzo popularna dzięki ciekawym kolekcjom obiadowym i serwisom kawowym, które projektowane są każdego roku. Cechuje je dbałość o estetykę ora detale dekoracyjne. Jeśli chodzi o takie produkty, jak porcelana – Lubiana, to dominuje tu ciekawy design oraz kolorystyka, które same w sobie są gwarantują już estetyczne podanie obiadu dla gości. Wykonanie cechuje jakość, dzięki czemu produkty z Lubiany stają się coraz popularniejsze w Europie. Każdy zestaw obiadowy lub kawowy ma swój urok, a wybór jest bogaty, więc zawsze znajdziemy zastawę, która spełni nasze oczekiwania w zakresie jakości i estetyki. Wszystkie produkty posiadają też certyfikaty jakości, dzięki czemu wiemy, że kupowany towar jest oryginalny. Nadto, te zestawy wybierane są nie tylko do domów, ale również do restauracji, czy lokali, gdyż można z nich tworzyć niepowtarzalne aranżacje stołów na różne okazje, jak wesela, czy komunie.  

Pierwsze porcelanowe produkty z Lubiany wytworzone zostały ponad pięćdziesiąt lat temu i od tego momentu cieszą się one ogromnym zainteresowanie zarówno wśród restauratorów, jak i detalicznych klientów, którzy kupują pojedyncze komplety do swojego domu. Ciekawe wzornictwo przyciąga uwagę i kochają je zarówno miłośnicy klasyki, jak i awangardowych kolorów nadających naczyniom charakteru.