Potrzebowałem naprawić drukarkę

Prowadzę własne biuro księgowe. Bardzo często coś drukuję i kseruję. Można powiedzieć, że drukarka to moje najważniejsze urządzenie w pracy. Ostatnio sprzęt który posiadam, zaczął szwankować. Drukarka często nie pobierała papieru, który trzeba było ręcznie popychać, a do tego brudziła tuszem kartki. Zdecydowałem się oddać ją do naprawy.

Gdzie w Zielonej Górze naprawię drukarkę?

naprawa drukarek zielona góraDrukarka nie była już na gwarancji, dlatego musiałem znaleźć jakiś serwis w którym naprawią dla mnie taki sprzęt. Zależało mi na czasie, ale także jakości usługi. Z pomocą przyszła mi moja koleżanka, która sama niedawno miała taki problem ze swoim domowym urządzeniem. Poleciła mi ona serwis, w ofercie którego znajdowała się profesjonalna naprawa drukarek Zielona Góra to miejscowość, w której znajdował się punkt stacjonarny tego serwisu. Można tam było od razu odnieść wadliwy sprzęt. Mieli bardzo szybkie terminy i z większością usterek radzili sobie w kilka dni. A to co dla mnie najważniejsze, to fakt że w razie potrzeby wymiany jakiś części na nowe, korzystali z oryginalnych części od producenta. Nigdy nie używali tańszych, ale szybciej zużywających się zamienników. Idąc za dobrą radą przyjaciółki, zdecydowałem się jak najszybciej zanieść drukarkę do tego serwisu. Serwis znajdował się w samym centrum Zielonej Góry, blisko mojego miejsca pracy. Nie musiałem więc daleko jechać.

Bardzo szybko zorientowałem się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. W serwisie szybko i profesjonalnie naprawiono moją drukarkę. Okazało się, że trzeba było wymienić prowadnice papieru oraz wymienić tusz, ponieważ pojemnik ze starym został źle zamontowany i przeciekał. Z tego powodu drukarka brudziła kartki. Po naprawie działała ona bez zarzutu. W dodatku jej naprawa była bardzo tania.