Potrzebowałam stylowego biurka do pokoju

Moja córka bardzo szybko rosła. W tym roku miała iść do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Z tego powodu postanowiłam kupić jej nowe biurko do pokoju. To, które miała obecnie było już zbyt niskie i córce nie mieściły się pod biurkiem nogi. Udałam się wraz z dzieckiem do sklepu meblowego, gdzie córce od razu „wpadło w oko” bardzo ładne biurko. Mnie również się ono spodobało.

Poszukiwania stylowego biurka rustykalnego

stylowe biurko rustykalneOd początku wiedziałam, że najlepsze byłoby dla córki stylowe biurko rustykalne. Miała ona pokój urządzony w podobnym stylu, dlatego taki mebel świetnie pasowałby do pozostałych w pomieszczeniu. W dodatku biurka rustykalne bardzo dobrze pasują zarówno do pokojów dziecięcych, jak i gabinetów i biur osób dorosłych. W sklepie od razu udało nam się znaleźć takie biurko. Było to drewniane, solidne biurko, które posiadało regulowaną wysokość. Sprzedawczyni zapewniła nas, że takie biurko to świetny wybór dla dziecka, które bardzo szybko rośnie, ponieważ można jego wysokość dostosować do jego wzrostu, a co za tym idzie, nie trzeba co chwila zmieniać mebla. Bardzo spodobało mi się w tym biurku także to, że jego nóżki były zabezpieczone przed zarysowaniem podłogi. Wobec tego można je było przesuwać w dowolne miejsce w pokoju, bez obaw że pozostaną na podłodze nieestetyczny ślady. Od razu zdecydowałam się zakupić ten mebel do pokoju córki.

Bardzo szybko zorientowałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że córka uznała, że biurko jest bardzo wygodne. Na szerokim blacie bez problemu mogła rozłożyć wszystkie swoje książki i zeszyty, i to pomimo tego, że stał tam również monitor od komputera. Blat był także zabezpieczony specjalnym lakierem, dzięki czemu biurko było odporne na uszkodzenia, takie jak zadrapania.