Poszukiwania odpowiednich kołysek dla niemowląt

Niedawno na świat przyszło moje pierwsze dziecko. Od pierwszych dni życia córeczka bardzo szybko zasypiała w moich ramionach podczas rytmicznego kołysania. Działo się tak zarówno w nocy, jak i podczas popołudniowych drzemek. Jak się jednak można było spodziewać dziecko rosło i stawało się coraz cięższe. Wobec tego taka metoda usypiania stawała się dla mnie coraz mniej atrakcyjna.

Kupno kołyski huśtawki dla niemowląt

kołyska huśtawka dla niemowlątCałe szczęście udało mi się szybko znaleźć rozwiązanie tego problemu. Udałam się do sklepu z akcesoriami dla niemowląt, gdzie bardzo szybko znalazłam kołyskę, która miała już wkrótce stać się bardzo dobrą alternatywą do usypiania dziecka na ręku. Była to kołyska huśtawka dla niemowląt. Można było wsadzić do niej dziecko po czym wystarczyło delikatnie rozbujać kołyskę, w taki sam sposób jak można rozbujać huśtawkę. Kołyska wprawiała się wtedy w delikatny, rytmiczny ruch, który również działał usypiająco i kojąco na moje dziecko. Bardzo szybko przekonałam się, że to był właściwy wybór. Wybrana przeze mnie kołyska była wykonana z wysokiej jakości drewna, a w dodatku kosztowała naprawdę niewiele. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć tak tanią, a zarazem solidną kołyskę w tym pobliskim sklepie. Kiedy ją kupowałam, sprzedawczyni zwróciła mi uwagę, że wybrana przeze mnie kołyska wytrzymuje obciążenie do 20 kg.

Dzięki temu miałam pewność, że będzie mi ona służyć przez długi czas. Można w niej było bujać dzieci już od drugiego miesiąca życia. Dziecko nie musiało w niej bowiem umieć samodzielnie siedzieć, jak w typowych huśtawkach. Siedzisko miało wymiary czterdzieści na siedemdziesiąt pięć centymetrów, dzięki czemu można w nim było wygodnie usadzić zarówno kilkumiesięczne, jak i trochę starsze niemowlęta. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej kołyski.