Porządne busy Koszalin-Niemcy

Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Jestem bardzo towarzyska. Jako studentka, mam kontakt z wieloma osobami. Na samym roku mamy 150 osób, tak więc jest z kim pogadać.Poza tym, przyjeżdżają do nas studenci z wymiany studenckiej i zaprzyjaźniłam się z parą dziewczyn z Niemiec. Niestety, wróciły już do swoich domów, bo semestr się skończył.

Ekspresowym busem z Koszalina do Niemiec

busy koszalin niemcyNie chciałam zrywać tej znajomości, bo naprawdę świetnie się dogadywałyśmy. Niemcy to nie koniec świata. Przecież busy koszalin niemcy jeżdżą codziennie, więc spokojnie mogłam się kiedyś wybrać i je odwiedzić. Nie chciałam długo zwlekać i dwa tygodnie po ich powrocie do domu, zarezerwowałam bilet na jakiegoś ekspresowego busa. Cieszyłam się, że bez żadnych przesiadek będę mogła dotrzeć do moich przyjaciółek, ponieważ akurat mieszkały w stolicy Niemiec. Planowałam jechać na weekend i w niedzielę wieczorem wrócić, bo studia nie pozwalały mi na dłuższy wyjazd. Zapakowałam co najważniejsze i z zarezerwowanym biletem poszłam na dworzec. Autobus był przed czasem i nawet biegłam, bo myślałam, że mi odjedzie. Kierowca przywitał się ze mną i uspokoił, że odjeżdża tak, jak ma w planie, nie mam się co martwić, że pojedzie przed czasem. Bus był duży i luksusowy, od razu zwrócił moją uwagę. Chyba dopiero co go pomalowali, bo mienił się pięknymi, nasyconymi kolorami. Umieściłam moje bagaże w bagażniku z boku autobusu, okazałam swój internetowy wydruk biletu i znalazłam swoje miejsce. Od okna, więc bardzo się cieszyłam.

Tak przyjemnie mi się jechało, że nawet nie zauważyłam, że dotarliśmy już na miejsce docelowe. Bus jechał bardzo spokojnie, nie hamował gwałtownie, tak więc rozkoszowałam się miłą jazdą i patrzyłam za okno, bo nigdy nie byłam wcześniej w Niemczech. Sama podróż już dobrze mnie nastroiła, a potem było jeszcze lepiej z przyjaciółkami.