Podziwiam u sąsiada jego nową bramę rolowaną

Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych, gdzie w zasadzie większość sąsiadów znam. Tworzymy takie fajne społeczeństwo, które świetnie się dogaduje. Na przeciwko mieszka Janusz, z którym spędzam najwięcej swojego wolnego czasu.

Postanowiłem u siebie także zamontować bramę rolowaną

brama rolowanaJanusz przez weekend miał sporo zamieszania na swojej posesji, bo robił remont. Mówił mi, że przystosowuje garaż, bo żona kupiła jakiś samochód do poruszania się po mieście i przy okazji chce wymienić ogrodzenie. Prace na jego posesji trwały dwa dni, ja w tym czasie wyjechałem z rodziną na wieś i jak wróciłem to widziałem u niego spore zmiany. Zamontowana była zupełnie nowa brama rolowana do garażu, która jak od razu zauważyłem jest bardzo solidna. Od razu poszedłem do Janusza, ażeby mi wszystko pokazał. Podeszliśmy do garażu i pokazał mi dokładnie jak działa jego brama rolowana oraz wyjaśnił z czego jest wykonana. Bardzo estetycznie to wszystko wyglądało i pasowało do całego budynku. Na prawdę ta nowa brama zrobiła na mnie szalenie duże wrażenie a jak jeszcze dowiedziałem się ile sąsiad za nią zapłacił to zaniemówiłem. Od razu wziąłem od niego namiary na firmę, która montowała mu bramę i zadzwoniłem do nich w poniedziałek z samego rana. Też chciałem mieć u siebie taką bramę i sąsiad nie miał nic przeciwko. Mieszkamy po przeciwnych stronach ulicy i w sumie to będzie bardzo fajnie wyglądało. Z właścicielem firmy umówiłem się jeszcze tego samego dnia, żeby obejrzał mój garaż i dopasował odpowiednią bramę dla mnie.

Jestem bardzo zadowolony. Sąsiad to jednak zna się na rzeczy i dzięki niemu ja również mam nową bramę, która jest doskonała. Nie muszę się martwić o swoje samochody, bo wiem, że są właściwie zabezpieczone a to dla mnie najważniejsze.