Pieluszki wielokrotnego użytku dla dzieci

Rodzice coraz bardziej chcą być ekologiczni. Dlatego zamiast pampersów jednorazowych kupują takie, które można używać kilka razy. Najlepsze będą niewątpliwie pampersy bambusowe, które po kilku praniach są niezwykle chłonne. Cena za jedną pieluszkę to koszt około 20 zł. Wydaje się dosyć wysoka lecz szybko się zwraca.

Pieluszki z bambusa bardzo chłonne

pieluchy bambusowe - cena detalicznaNiewątpliwie pieluszki bambusowe są najczęściej wybierane spośród tych wielokrotnego użytku. Zastosowań ich jest bardzo dużo. Jeśli chodzi o pieluchy bambusowe – cena detaliczna to koszt zaledwie 10-20 złotych. Przede wszystkim bambus jest jedną z najbardziej cenionych roślin, z której tworzone są piękne ubrania, akcesoria i wyroby dla dzieci. Wykazuje on właściwości antybakteryjne, dzięki czemu jest odporne na zapachy. Związku z powyższym taka pieluszka jest idealna dla wrażliwej skóry noworodka i niemowlęcia. Pieluszki bambusowe są super miękkie oraz delikatne. Są nieodzownym elementem każdej wyprawki dla noworodka. Ponadto przydadzą się mamie w kilku sytuacjach np. podczas ulewania dziecka. Takie pieluszki mają bardzo delikatne splot tkaniny co zapewnia Przewiewność oraz dobrą cyrkulację powietrza. Dzięki właściwościom hipoalergicznym są odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry noworodków. Świetnie sprawdzają się zarówno w domu jak i na spacerach. Zazwyczaj taka poduszka ma wymiary 70 na 70 cm.

Jeśli chcemy zadbać o odpowiednią pielęgnację naszego noworodka musimy zapewnić mu najlepsze artykuły. Do niewątpliwie najważniejszych należą pieluszki, dobrze by były one wielokrotnego użytku. Mimo tego, że koszt takich pieluch jest wyższy to szybko się on zwraca. W sklepach z artykułami dla dzieci mamy ogromny wybór wzorów oraz kolorów pieluszek wielorazowych np. wspominanych bambusowych.