Piękne obrazy w ciekawych ramach malarskich

Razem z moim mężem uwielbiamy spędzać czas wolny podziwiając sztukę nowoczesną. Jesteśmy częstymi gośćmi w galeriach, muzeach i innych instytucjach kulturalnych. Często też kupujemy dzieła młodych artystów i prezentujemy je w naszym domu podczas wielu spotkań towarzyskich.

Obraz sztuki nowoczesnej w ramie malarskiej

ramy malarskieOstatnio wybraliśmy się na nową wystawę do zaprzyjaźnionej galerii sztuki oddalonej od naszego miejsca zamieszkania o kilka kilometrów. Obrazy były wykonane różnymi technikami, a ramy malarskie, w które były oprawione zadziwiały swoimi fakturami i kolorystyką. Całość wystawy prezentowała się niezwykle pięknie. Postanowiliśmy kupić trzy obrazy przedstawiające martwą naturę oraz pejzaże wykonane techniką akryli. Ramy w obrazach były wykonane w ciemnego drewna w pięknych naturalnych kolorach z ornamentami, które podkreślały styl i dodawały jeszcze większego uroku obrazom. Zakupione przez nas dzieła sztuki wspaniale pasowały do naszej kolekcji domowej, w której także mieliśmy kilkanaście innych obrazów w bardzo różnorodnych ramach. Posiadaliśmy obrazy w ramach nowoczesnych, tradycyjnych, a także ramy nietypowe wykonane z aluminium. Dzięki nim, nasze obrazy prezentowały się jeszcze okazalej, a ich kolory oraz struktura dodawała uroku naszym wnętrzom. Bardzo cieszyliśmy się, że możemy wspierać lokalnych artystów i za każdym razem z ogromną przyjemnością prezentowaliśmy nasze nowe nabytki, które oprawione w piękne ramy tworzyły spójną całość.

Sztuka nowoczesna charakteryzuje się nowym i unikatowym podejściem do tradycyjnych tematów. Jeśli chodzi o obrazy i ten rodzaj sztuki artystycznej za każdym razem będąc na wystawie staramy się zakupić nowe dzieła do naszego domu. Są one przepiękną i bardzo ciekawa ozdobą każdego wnętrza.