Panele na ścianę – ciekawy pomysł na dekorację

Tapeta na ścianę? Farba w kolorze Czar Alabastru lub Muśnięcie Wiatru? A może jakieś nowoczesne, lśniące naklejki? Dzisiaj jest to już niewystarczające, jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Obecnie mamy dużo większe możliwości na zagospodarowanie naszych ścian, a zwykłe, sztampowe obrazki są zdecydowanie passe.

Panele ścienne do nowoczesnych wnętrz

dekoracyjny panel na ścianęOryginalny kolor ścian warto połączyć z gustownymi dekorami, które będą współgrały z całym wnętrzem. Inaczej urządzimy mieszkanie, salon fryzjerski, czy też biuro. Jednak w każdym z tych miejsc sprawdzi się odpowiednio dobrany dekoracyjny panel na ścianę. Wybór paneli ściennych jest obecnie bardzo szeroki, więc z łatwością można znaleźć idealny produkt w atrakcyjnej cenie. Producenci oferują panele szklane, które wspaniale komponują się z kuchennymi akcesoriami, a na dodatek chronią ściany przed wilgocią i tłuszczem. W salonie sprawdzą się dekoracyjne produkty ażurowe, z których można również stworzyć oryginalne ścianki działowe. Na rynku są dostępne panele podświetlane, które w zależności od modelu mogą wprowadzać futurystyczną lub przytulną, ciepłą atmosferę. Na uwagę zasługują również dekory wykonane z nowoczesnych płyt kompozytowych dibond, które idealnie łączą się z wystrojem pokojów nastolatków. Tutaj ciekawie będą się również prezentowały panele 3d, pełne fal lub geometrycznych wzorów. Miłośnicy naturalnych produktów mogą zdecydować się na produkty drewniane.

Dekoracyjne panele ścienne są obecnie bardzo modne, a mnogość wzorów sprawia, że można znaleźć model pasujący niemal do każdego wnętrza. Propozycje z miękkiej gąbki idealnie wpisują się w aranżację pokoju dziecięcego, natomiast plastry miodu w stonowanych barwach sprawdzą się w gabinecie dyrektora. Wystarczy wybrać właściwy wzór i model.