Odsprzedałem swoją sprawdzoną przyczepę

Rok temu kupiłem kilka nowych maszyn i przyczepę. Na dobrą sprawę z przyczepy w ogóle nie korzystałem, bo nie była mi potrzebna i zacząłem zastanawiać się nad jej sprzedażą. Pieniądze się przydadzą na inne wydatki a ona i tak stoi na podwórku nieużywana.

Moją przyczepę rolniczą tandem kupił komis

sprawdzone przyczepy rolnicze tandemKupiłem ją od sprzedawcy, który oferował sprawdzone przyczepy rolnicze tandem i wiedziałem, że to bardzo dobra przyczepa. Cena jest także adekwatna i chciałem odzyskać jak najwięcej. Postanowiłem poprosić syna, żeby umieścił ogłoszenie w tym całym internecie, gdzie podobno każdy ma wgląd. Dla mnie to zbyt skomplikowane i nie znam się. Syn chętnie się zgodził i nawet zrobił zdjęcia mojej przyczepy, ponieważ jak twierdzi to zdecydowanie ułatwi sprzedaż. Wszystko zrobił w jedno popołudnie i pozostało czekać. Odezwał się do mnie właściciel komisu, którego interesowały właśnie sprawdzone przyczepy rolnicze tandem i zaoferował, że ją ode mnie kupi. Znałem ten komis całkiem nieźle, ponieważ swego czasu kupowałem tam ciągnik. Zgodziłem się spotkać i porozmawiać. Nie wiedziałem jeszcze ile chcą dać mi za przyczepę, ale mam swoja granicę cenową, poniżej której na pewno nie zejdę. Spotkanie było owocne, ponieważ zaoferowano mi bardzo dobre pieniądze i zgodziłem się od razu odsprzedać swoją przyczepę. Sąsiad się nawet zainteresował tym wydarzeniem i zapytał czemu ją sprzedaję. Wszystko wyjaśniłem i przyznał mi rację. Komis ma praktycznie nową przyczepę na sprzedaż a ja pełne kieszenie pieniędzy.

Teraz to tylko uprawiam warzywa i owoce na własny użytek. Nie miałem już czasu się zajmować gospodarką, ponieważ założyłem własną działalność i pomagam rolnikom w załatwianiu dotacji. Praca jest ciekawa i dzięki niej też poznałem ten cały internet.