Najlepszy Hexagon Mini

 

Gdy mamy w planie zakup roweru dla naszej pociechy, warto zastanowić się nad ofertą rodzimego producenta, którym jest Kross. Oferta rowerów dziecięcych jest bardzo bogata, ale szczególnie warto zastanowić się nad modelem Hexagon Mini. 

Dziecięcy Hexagon Mini od Krossa

kross hexagon miniRower dla dziecka powinien być uniwersalny, czyli powinien mu służyć zarówno do przejażdżek z kolegami, jak i do dłuższych eskapad z rodzicami. Hexagon Mini to jednoślad skrojony na miarę potrzeb każdego dzieciaka. Nie tylko jeśli chodzi o jego specyfikację techniczną, ale również o design. Wygląd roweru ma bowiem dla każdego dziecka niemal pierwszorzędne znaczenie. Hexagon Mini jest bardzo stabilny i prowadzi się go bardzo pewnie, nawet jeśli dziecko nie jest wprawionym cyklistą. Podstawą konstrukcji jest lekka, aluminiowa rama, wsparta na dwudziestocalowych kołach. Widelec natomiast jest sztywny i metalowy, bez amortyzatora. Sześciobiegowa, tylna przerzutka działa sprawnie i płynnie. Hamulce natomiast, to klasyczne V-Brake, zapewnią one dziecku komfort hamowania niezależnie od warunków terenowych i atmosferycznych. Opony, ze specjalnie wyprofilowanym bieżnikiem, zapewniają niskie opory toczenia, zarówno na płaskich nawierzchniach, jak i w bardziej wymagającym terenie. Kross Hexagon Mini kosztuje niecałe osiemset złotych, co nie jest wygórowaną ceną za jednoślad tej klasy. To rower, który doskonale nadaje się na prezent. Kross udziela na niego pięcioletniej gwarancji, co wcale nie jest  standardem u konkurencyjnych producentów.

Jeśli chcemy być pewni, że wybieramy rower najlepszej jakości, to warto zainwestować właśnie w ten model. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych, młodych cyklistów, którzy uwielbiają spędzać czas w siodełku.