Najlepsze etui na telefon

Kupując nowy telefon, nie myślimy nad tym jak będzie wyglądać za miesiąc, rok czy jeszcze dłużej, bo cieszymy się tu i teraz. Jednak kiedy zaliczy on pierwszy upadek, a na jego obudowie pojawią się rysy, to zaczniemy się zastanawiać nad jego osłoną.

Pokrowce na telefony Samsung

etui s9Na rynku znajdziemy setki modeli telefonów i smartfonów, które użytkowane są przez ludzi na całym świecie. Ich trwałość średnio wynosi od kilku do może sześciu – ośmiu lat. Później większość z nich nadaje się na złom, ale  bywa też tak, że już po roku telefon trzeba wymienić na nowy. Jeżeli chcemy wydłużyć żywotność naszego Samsunga, to trzeba kupić dopasowany pokrowiec, na przykład etui s9. Najlepiej wybierać oryginalne modele, ponieważ tylko wtedy mamy gwarancję, że będzie idealnie pasować i spełni swoje zadanie. Poza chronieniem telefonu przed zarysowaniami i uszkodzeniami, etui stanowi drugą skórę urządzenia, ponieważ może ono mieć dowolne motywy czy kolory od zewnętrznej. Najtańsze są pokrowce wykonane z silikonu czy plastiku, ale z ich jakością bywa różnie. Profesjonalne etui jest wykonane z trwałych materiałów takich jak na przykład poliuretan czy tworzywo pancerne. Model pokrowca na telefon s9 posiada w odpowiednich miejscach otworzy na ekran i przyciski umieszczone na bokach obudowy. Jedynym uzupełnieniem etui jest szkło hartowane, które nakleja się na ekran, aby zabezpieczyć go przed zarysowaniami. Z przodu etui ma specjalne ranty, które odseparowują ekran telefonu od powierzchni, jeżeli będzie leżał wyświetlaczem do dołu.

Dobre etui musi idealnie pasować do telefonu, gdyż tylko wtedy z niego nie spadnie. Za oryginalne pokrowce na telefon s9 trzeba zapłacić od sześćdziesięciu do nawet stu trzydziestu złotych, ale mamy wtedy pewność, że nasz telefon będzie doskonale chroniony.