Moje doświadczenia z kursem doszkalającym na prawo jazdy

Jestem jedną z tych osób, które chętnie jeździłyby wszędzie rowerem lub ewentualnie komunikacją miejską. Niestety zmiana pracy wymusiła na mnie potrzebę zdobycia prawa jazdy. Egzamin praktyczny zdawałam aż cztery razy. Czwarty raz był szczęśliwy tylko dlatego, że zdecydowałam się na jazdy doszkalające. To dzięki nim jestem teraz szczęśliwym kierowcą.

Dzięki doszkalającemu kursowi udało mi się zdać egzamin

kursy doszkalające na prawo jazdy krakówPo trzech oblanych egzaminach wiedziałam już, że nie jestem w pełni przygotowana na to, by samodzielnie poruszać się po mieście. Wiedziałam, że potrzebuję kilku dodatkowych lekcji. Jeżeli chodzi o kursy doszkalające na prawo jazdy kraków oczywiście posiada bogaty wybór szkół jazdy, które oferują wykupienie kilku dodatkowych godzin. Wśród nich naturalnie znajdowała się też szkoła, w której robiłam podstawowy kurs, ale ja nie zdecydowałabym się na korzystanie z jej usług po raz drugi. Koleżanka poleciła mi jedną ze szkół, a nawet konkretnego instruktora, mianowicie Pana Zbyszka. Jestem jej za to polecenie dozgonnie wdzięczna, ponieważ doszkalający kurs okazał dać mi więcej niż cały, długi podstawowy kurs. Pan Zbyszek okazał się profesjonalistą – potrafił w prosty sposób wytłumaczyć mi na czym polegają moje błędy i co zrobić, by ich więcej nie popełniać. Zdecydowanie pomógł mi też poprawić technikę mojej jazdy – dzięki nie mu nie boję się już wsiadać za kierownicę.

Zawsze wydawało mi się, że nie nadaję się na kierowcę. Tymczasem radzę sobie naprawdę dobrze mimo tego, że poruszam się po dużym mieście pełnym ogromnych rond i skrzyżowań. Dodatkowy kurs doszkalający na prawo jazdy naprawdę mi pomógł. Jestem pewna, że bez jazd w towarzystwie pana Zbyszka nie udałoby mi się zdobyć prawa jazdy. Jego pomoc okazała się nieoceniona.