Moja kurtka robocza jest niezawodna

U nas w branży budowlanej to czasami zdarzają się jakieś przestoje, ale ja to mam tak ogromne doświadczenie, że zawsze jest dla mnie jakieś zajęcie. Szef zabiera mnie na różne roboty i dzięki temu mam zatrudnienie przez calutki rok bez względu na pogodę. 

Zawsze pracuję w kurtce przeciwdeszczowej jak pada

kurtki robocze przeciwdeszczoweJakiś czas temu jak byłem kupić sobie kombinezon do pracy to zauważyłem, że w sklepie mają kurtki robocze przeciwdeszczowe, na które nie wiadomo dlaczego, ale wcześniej nie zwróciłem uwagi. Ostatnio bardzo dużo pracuję w terenie i już nie raz przemokłem do suchej nitki. Przymierzyłem sobie taką kurtkę i ją kupiłem. Nie dość, że chroni przed deszczem to na dodatek przed wiatrem. Ma bardzo dużo przydatnych kieszeni i jest wygodna. Od kiedy ją kupiłem to teraz zawsze ją nosze jak pada a muszę pracować na zewnątrz. Ona jest niezawodna i w każdej sytuacji się sprawdza. Mojemu szefowi wpadła ona od razu w oko i zapytał mnie gdzie można kupić takie kurtki robocze przeciwdeszczowe, bo też sobie taką sprawi. Dałem mu namiar na ten sklep i zauważyłem następnego dnia, że ma tę samą kurtkę co ja. Po kilku dniach przyznał, że jest ona niezawodna i bardzo przydatna. Od czasu jak mam tę kurtkę to chętnie pracuję na zewnątrz nawet jak pada deszcz. Chłopaki już wiedzą, by mnie wysyłać na taką robotę. W marcu było bardzo deszczowo a wszyscy musieliśmy pracować na zewnątrz. Reszta chłopaków wtedy też zainwestowała w te kurtki robocze przeciwdeszczowe i teraz to w zasadzie każdy z nas taką nosi.

Mój znajomy Julian założył własną firmę budowlaną i zaoferował mi pracę. Warunki daje na prawdę wyjątkowe to zgodziłem się do niego przejść. Pracujemy razem już od kilku miesięcy i świetnie się dogadujemy. Dobrze, że poszedłem do niego, bo go lubię.