Młodzi na swoje czyli mieszkania na sprzedaż

Alicja i Bartek są już oboje po trzydziestce. Razem mieszkają od osiemnastego roku życia, kiedy Alicja wyjechała na studia. On pojechał za nią, tam znalazł pracę i żyli sobie tak szczęśliwie aż do końca studiów.

Mieszkania na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim były drogie

mieszkania na sprzedaż Po obronie wrócili do rodzinnego Starogardu Szczecińskiego, gdzie ona po znajomości dostała całkiem dobrą pracę. On nie miał takiego szczęścia. Przez długi czas dorabiał w telemarketingu ale w końcu nie wytrzymał tego i się zwolnił. Teraz pracuje na czarno na budowie. Nie narzekali ponieważ mieszkali u rodziców Alicji. Dzięki temu udało im się odłożyć trochę pieniędzy. Z czasem zaczęli myśleć o kupnie własnego mieszkania. Kiedy Alicja skończyła trzydzieści trzy lata uświadomili sobie, że to ostatni dzwonek jeśli chcą skorzystać z dofinansowania z programu MdM. Udali się do doradcy i usłyszeli, że absolutnie wszystkie mieszkania na sprzedaż starogard gdański są poza ich zasięgiem finansowym. Ich zdolność kredytowa jest śmiechu warta i właściwie nie mają co myśleć o własnym mieszkaniu. Kompletnie się tym podłamali, wiedzieli, że nie mają co marzyć a pałacu czy nawet własnym domku ale myśleli, że będzie ich stać chociaż na skromne mieszkanko. Niestety. Początkowo nie chcieli się z tym pogodzić. Poszli do innego doradcy, potem jeszcze do innego. Później jeszcze poszli prosto do banku. Wszędzie usłyszeli to samo.

Gdyby Bartek miał stałą prace sprawa wyglądałaby inaczej. W tej chwili para nadal nie daje za wygraną. Skupili się na znalezieniu pracy Bartkowi. Czy się uda i czy zdobędą ukochane mieszkanie? Para jest dobrej myśli.