Męski bransoletki na nadgarstek

Czym charakteryzują się bransoletki tygrysie oko? Takie pytanie zazwyczaj zadają sobie osoby, którym bardzo zależy na tym, aby taki produkt zakupić. Biorąc pod uwagę ilość dostępnych przedmiotów o tej nazwie niekiedy bardzo łatwo możemy kupić coś, co do złudzenia przypomina wspomniany produkt, a jednak nim nie jest.

Cechy bransoletki tygrysie oko

tygrysie oko bransoletka męskaWarto w związku z tym dokonywać zakupu poszczególnych elementów biżuterii jedynie w sprawdzonych miejscach. Na ogół będą to sklepy jubilerskie, albo gdy biżuteria wykonana jest z kamieni sklepy zajmujące się sprzedażą tego rodzaju produktów. Jednym z tego rodzaju produktów jest między innymi tygrysie oko bransoletka męska. Warto zatem poznać cechy tego rodzaju produktu. Z całą pewnością jedną z najbardziej charakterystycznych cech takiej bransoletki jest dobór kamieni i ich kolorystyki. Kolorystyka obejmuje przede wszystkim kolory brązowy w ciepłym jego odcieniu, a ponadto kolor czarny oraz granatowy. Sama bransoletka składa się z małych kuleczek, które nawleczone są na rzemyk, albo na żyłkę. Męskie odpowiedniki takiej bransoletki posiadają bardzo często rzemyki w kolorze czarnym. Podkreśla to właśnie taką cechę tego produktu. Oryginalne bransoletki tygrysie oko zazwyczaj jesteśmy w stanie zakupić w dość dobrej cenie. Nie przekracza ona dwustu złotych. Warto jest jednak pamiętać o możliwości zakupu imitacji takiej bransoletki.

Zazwyczaj wtedy cena produktu może wydawać się dla nas bardzo atrakcyjna i wynosić nawet pięćdziesiąt złotych. W takim wypadku możemy mieć nawet stuprocentową pewność, że kamienie wykorzystane do produkcji tego rodzaju bransoletki są sztuczne. Co prawda wygląda ona ładnie i estetycznie, ale zamiast naturalnych kamieni mamy do czynienia z podróbką, co nie zawsze odpowiada każdemu.