Małe auta na wynajem

Każdemu kierowcy czasem psuje się pojazd i najczęściej następuje to w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji konieczne jest auto zastępcze, jeżeli dużo korzystamy z samochodu. Z taką możliwością wychodzą  naprzeciw kierowcom wypożyczalnie aut.

Wygodne auta na wynajem

białystok auto wynajemKażdego roku nawet kilkaset tysięcy klientów korzysta z usług wypożyczalni samochodowych, ponieważ są one uniwersalne i przydatne w wielu sytuacjach. Nie tylko turyści z nich korzystają, ale przeciętni kierowcy, biznesmeni czy osoby nie posiadające samochodów. Jeżeli mieszkamy w mieście Białystok auto wynajem jest prowadzony przez wiele wypożyczalni zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Klienci najczęściej wybierają pojazdy osobowe, które są ekonomiczne i mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu świetnie się sprawdzają w miejskiej jeździe. Do zadań specjalnych przeznaczone są samochody dostawcze, które mogą mieć różną pojemność, zatem sprawdzą się w małej i dużej przeprowadzce oraz w transporcie towaru. Wszystkie dostępne pojazdy są w stu procentach sprawne, mają ważne przeglądy techniczne, opłacone ubezpieczenie OC i AC. W razie konieczności, na życzenie klienta pojazd może zostać doposażony o bagażnik rowerowy, fotelik samochodowy dla dziecka czy nawigację GPS. W standardowym wyposażeniu auta znajdują się elektrycznie sterowane szyby i lusterka, wspomaganie kierownicy, klimatyzacja, system ABS czy radio. Dla wymagających klientów VIP, wypożyczalnie mają dostępne luksusowe pojazdy znanych marek.

Wynajęcie samochodu zajmuje dosłownie kilkanaście minut, ponieważ wszystkie formalności dopełnia się na miejscu. Wcześniej można wybrany model auta zarezerwować telefonicznie, aby mieć pewność, że będzie dostępny. Rozliczenie za wynajem odbywa się po zdaniu samochodu.