Luksusowy zabieg modelujący sylwetkę

 

Kobiety, które przybrały wiele kilogramów w czasie ciąży, a po urodzeniu dziecka szybko je zgubiły, mogą zauważyć większy cellulit, rozstępy i miejscową otyłość, szczególnie w okolicy brzucha i uda. Wiele jest alternatyw, które w szybkim tempie pomogą zredukować kompleksy, jednak najlepszą metodą, która kompleksowo zadba o nasz wygląd jest masaż próżniowy.

Oryginalną endermologią w Jarocinie można wyrzeźbić sylwetkę

endermologia jarocinDodatkowe kilogramy powodują, że Twoje samopoczucie nie jest już tak dobre jak kiedyś? Oznacza to, że należy zabrać się za ćwiczenia, odpowiednią dietę oraz za odpowiednio dobrany zabieg kosmetyczny. Profesjonalna endermologia Jarocin oferuje wiele specjalistycznych miejsc, w których można wykonać masaż jednak, nieliczne gabinety będą oferowały rzetelną obsługę. Trafiając do gabinetu, który specjalizuje się w endermologii spotykamy się na konsultacji ze specjalistą, który przeprowadza dokładny wywiad zdrowotny. Wyklucza przeciwwskazania, w oparciu o naszą figurę, określa wskazania i zalecenia po wykonanych seriach terapeutycznych. Przed każdą wizytą, klientka proszona jest o założenie ochronnego kombinezonu. Po tej czynności można przystąpić do zabiegu, który średnio trwa 45 minut. Masaż wykonywany jest specjalnym modułem z dwoma masującymi rolkami. Dzięki temu, głowi może wymasować praktycznie całe ciało w sposób dokładny.

Terapeuta opracowuje, każdy obszar ciała w trzech ruchach. Pierwsze ruchy są antycellulitowe. Pierwsze zabiegi mogą być nieco odczuwalne przez obecne złogi tłuszczu. Drugi ruch jest wyszczuplający, a trzeci to końcowy drenaż limfatyczny, który ma za zadanie rozmasować tkankę tłuszczową oraz ograniczyć pojawienie się siniaków. Zabiegi wykonuje się w serii. Pełna kuracja to 10 zabiegów nawet dwa razy w tygodniu. Zwolenniczki endermologii jednak często umawiają się na kolejne spotkania.