Lokale z programem PC-Gastronom

Bycie managerem w restauracji nie jest prostym zadaniem, ponieważ wymaga łączenia wielu działań naraz. Kuchnia musi współgrać z kasjerami, a oni z kelnerami. Jest to na prosty sposób i jest nim skuteczne oprogramowanie informatyczne.

Gdzie sprawdzi się program PC-Gastronom?

oprogramowanie pc-gastronom do lokaluSprzedaż w restauracji nieco się różni od tej prowadzonej w punkcie usługowym czy sklepie spożywczym. Głównie za sprawą konieczności łączenia kuchni z kasą oraz rozbudowanych możliwości sprzedaży. Najczęściej oprogramowanie PC-Gastronom do lokalu prowadzącego restaurację, bar czy knajpę z szybkim jedzeniem jest najlepsze. Doskonale spełnia funkcje jakie są niezbędne w takiej działalności. Przede wszystkim program jest prostym systemem kasowym, który może być realizowany za pośrednictwem jednej kasy lub ich sieci. Został wyposażony w prosty interfejs, którego bez kłopotu nauczy się każdy pracownik. PC-Gastronom został stworzony z myślą o obsłudze na ekranach dotykowych, ale nie ma problemu z jego zmianą ustawień na klasyczną klawiaturę. Firma Insoft, będąca producentem tegoż oprogramowania, od lat stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają i uskuteczniają pracę dowolnej firmy. W ramach oprogramowania PC-Gastronom można dowolnie łączyć, dzielić  i grupować rachunki poszczególnych kelnerów, a nawet tworzyć rachunki wstępne, które w razie potrzeby będą zamieniane na paragony fiskalne lub zostaną usunięte. Z programem są kompatybilne różnego rodzaju urządzenia, takie jak czytniki kart czy skanery kodów.

Łatwy i przejrzysty program kasowy jest ważnym czynnikiem w gastronomi, ponieważ minimalizuje ilość błędów i pomaga w komunikacji  kuchnią. To z kolei jest kluczowe dla szybkie obsługi klientów, czyli wydawania zamówionych dań w krótkim czasie.