Lasy w szkle zamykane

Bardzo modne od kilku sezonów stały się produkty typy hand made. Takie ręcznie tworzone rzeczy jak np. koszyczek ze sznurka bawełnianego czy las w słoiku są kupowane na prezent. Zarówno prezenty kupione jak i zrobione własnoręcznie muszą być ofiarowywano od serca. Tylko takie przynoszą ogromną radość i uśmiech na twarzy obdarowywanego. 

Zamiast kwiatów las w słoju

Las w słoiku KatowiceNajmodniejszą formą wręczania kwiatów szczególnie na okazje jaką jest parapetówka, jest las w słoiku. Taki miżna zakuoić gotowy w marketach z artykułami do mieszkania lub w kwiaciarni. Jeśli chodzi o las w słoiku Katowice mają wiele kwiaciarni z gotowymi aranżacjami takich słoików. Zatem bez problemu i bez wcześniejszego zamówienia można dostać taki las gotowy. Jednak jeśli lubimy sami coś czasami tworzyć i mamy rękę do kwiatów to możemy sami przygotować taką kompozycję. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych rzeczy. Napewno przyda się słoik z korkową pokrywką, ziemia ogrodowa, piasek, kamyki, keramzyt, żwirek, kilka roślin do posądzenia i ozdoby jeśli takowe chcemy. Wszystko to znajdziemy w marketach i centrach ogrodowych. Tam miniaturki kwiatów są w bardzo niskich cenach. W sprzedaży internetowej również znajdziemy wszystkie potrzebne artykuły do stworzenia samodzielnie pięknego lasu w szkle. Niektórzy do słoików wkładają na kabelku lampki led, które pięknie oświetlają wieczorem kwiatową kompozycję.

Idąc do znajomej na parapetówkę lub do cioci na imieniny powinniśmy zabrać ze sobą kwiatek. Bez znaczenia czy cięty czy doniczkowy. Ostatnio alternatywa dla tych dwóch rodzai stal się piękny las w słoiku. Takie gotowe można nabyć nawet w marketach. Lecz właśnie te własnoręcznie stworzone najbardziej cięsza oko. Szczególnie jeśli taki las ładnie rośnie i ozdabia nasz dom.