Ładne metalowe zlewy

Robimy remont w domu. W końcu nadszedł na niego najwyższy czas. Meble w naszej kuchni pamiętają jeszcze wczesne lata dziewięćdziesiąte. Odziedziczyliśmy je po rodzicach, kiedy się wprowadzaliśmy. Nareszcie postanowiliśmy je wymienić.

Zlewy metalowe idealne do kuchni

zlew metalowyW kuchni planujemy wielkie zmiany. Wszystko chcemy zrobić w zabudowie. Mąż znalazł dobrą firmę, która robi kuchnie na wymiar. W ciągu trzech tygodni będą gotowe. Wypatrzyłam w sklepie płytę indukcyjną i piekarnik. Lubię robić ciasta, więc nie może go zabraknąć. W końcu kupimy też zmywarkę do naczyń. Uważam, że jest wielkim udogodnieniem. Pozwoli nam oszczędzić na wodzie i czasie. Wybrałam dużą lodówkę z kostkarką w kolorze chromu. Zmienimy też lew. Stary, emaliowany, jest już poobijany i wygląda mało estetycznie. Zdecydowaliśmy się na kupno nowego. Długo się zastanawialiśmy nad wyborem. W końcu padło na zlew metalowy. Jest higieniczny, łatwo się go czyści i nie zbiera się w nim tyle bakterii. Nie odkształci się, kiedy wleję do niego gorącą wodę z garnka. Zlew metalowy jest bardzo odporny na zadrapania, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, można w nim swobodnie zmywać noże, sztućce i inne naczynia. Ne szkodzą mu też środki chemiczne używane do utrzymania czystości w kuchni. Wybraliśmy też baterię w takim samym kolorze. Całość będzie wyglądała nowocześnie i stylowo. Kupimy też nowy stół i komplet krzeseł, także utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Wymieniliśmy już terakotę i odświeżyliśmy ściany.

Bałam się, że będzie duży bałagan. Okazało się, że niepotrzebnie. Panowie z firmy remontowej wszystko po sobie sprzątali. Mnie pozostało jedynie zetrzeć kurze i umyć blaty. Kuchnia po remoncie wyglądała niesamowicie. Jakbyśmy mieli zupełnie nowe mieszkanie, prosto od developera.

Zainteresowany? Zajrzyj na www.lazur24.pl