Kupno medalika z wizerunkiem Matki Boskiej

Zbliżał się dzień ślubu mojej córki. Postanowiłam, że do prezentu ślubnego dokupię jej i jej wybrankowi łańcuszki z medalikami. Będą dzięki temu mieli świetną pamiątkę, a jeśli im się nie spodoba – zawsze będą mogli to sprzedać. Udałam się do jubilera, żeby wybrać jakiś ładny łańcuszek i medalik. łańcuszki wybrałam dosyć szybko, dłużej zastanawiałam się nad medalikiem.

Wybrałam złoty łańcuszek z medalikiem

medalik matki boskiej nieustającej pomocyW końcu zaufałam jubilerowi, który podpowiedział mi, że na ślub często wybiera się medalik Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. To bardzo lubiany symbol przez młode małżeństwa. Jubiler pokazał mi kilka takich medalików. Jeden z nich szczególnie mi się spodobał. Medalik był wykonany ze złota i zawierał malutkie rubiny, jako dodatki. Dzięki temu wyglądał on naprawdę unikalnie i niepowtarzalnie. Wizerunek Matki Boskiej na tym medaliku był bardzo wyraźny. Widać było, że zawieszka jest wykonana wręcz w perfekcyjny sposób. W dodatku dzięki pasowała ona do wybranego przeze mnie złotego łańcuszka. Zdecydowałam się od razu zakupić te medaliki, tym bardziej że były one dostępne w niskiej, atrakcyjnej cenie. Poprosiłam jubilera o to, aby zapakował mi je w ozdobny sposób. Już wkrótce przekonałam się, ze to był naprawdę bardzo dobry wybór. Mojej córce i zięciowi bardzo spodobał się taki prezent, a szczególnie medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Bardzo się cieszę, że udało mi się tak świetnie dobrać prezent. Spodziewałam się tego, że medaliki się spodobają, ponieważ były naprawdę piękne i oryginalne. Dla mnie najważniejsza była jednak ich wysoka jakość. Były one bowiem wykonane ze złota o próbie 585. Dzięki temu wiedziałam, że nie zniszczą się zbyt szybko, a w razie potrzeby będzie można je szybko wyczyścić delikatnymi środkami do złota.