Kto w Bydgoszczy wytnie drzewo?

 

Na moim podwórku rośnie bardzo stare i wysokie drzewo. Ostatnio podczas wichury kilka gałęzi się złamało. Doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie wyciąć to drzewo dla bezpieczeństwa. Wiedziałem, że nawet jeśli drzewo rośnie na prywatnej posesji to muszę uzyskać pozwolenie na jego wycinkę. Sam też nie byłem w stanie wyciąć tak dużego drzewa, dlatego musiałem znaleźć firmę, która się tym zajmie.

Poszukiwanie firmy od wycinki drzew

wycinka drzew BydgoszczDoszedłem do wniosku, że najlepiej będzie jak wycinką drzewa na moim podwórku zajmie się profesjonalna i rzetelna firma, która załatwi dla mnie także pozwolenia urzędowe, albo przynajmniej pomoże w ich uzyskaniu. Poszukiwania takiej firmy rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wycinka drzew Bydgoszcz, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, szybko znalazłem to czego potrzebowałem. Była to firma zajmująca się wycinką drzew z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Mieli oni bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Klienci chwalili, że bardzo fachowo podchodzą oni do tematu wycinki drzew. Robią to w sposób bezpieczny i zajmują się także przewozem i odbiorem drewna po wycince. Za dodatkową, niewielką opłatą załatwiają także wszelkie sprawy urzędowe związane z wycinką drzew. Zachęcony tak pozytywnymi komentarzami na ich temat, postanowiłem nawiązać z tą firmą współpracę.

Zadzwoniłem pod podany numer telefonu i umówiłem się na wycinkę drzewa z mojego podwórka. Firma okazała się bardzo profesjonalna i rzetelna. Przede wszystko przeprowadzili wycinkę drzewa w taki sposób, żeby żadne mienie ruchome nie zostało uszkodzone przy ścince. Okazało się, że wycięte drzewo było w środku całkiem spróchniałe, dlatego dobrze zrobiłem że zleciłem jego wycinkę, bo wkrótce mogło samo się złamać.